Sosyal Medya Sayfalarımız

2014 Banyo Dekorasyon Modelleri

Dekorasyon

2014 Banyo Dekorasyon Modelleri

Banyo evin önemli yerlerindendir.Evde rahat ve huzurlu olabilmenin önemli etkenlerinden olan banyo dikkat edilmesi ve güzel bi şekilde tasarlanması gerekir.Zamanımızın bi kısmını geçirdiğimiz banyo ne kadar güzel bi yer olursa o kadar huzur ve mutluluk demektir.

Bizde banyo konusunda aynı hassasiyette olup güzel bi banyo dekorasyonu düşünenler için en güzel resimleri araştırıp 2014 banyo dekorasyon çeşit ağırlıklı olan 20 tane foroğrafı araştırıp sizlere bu konuda hem daha faydalı örnekler olsun hemde içinize sinebilecek bi banyo tasarımı sunabilmeyi hedefledik.Birazdan aşağıda inceleyeceğiniz fotoğraflardan önce sizlere şu tavsiyelerde bulunmak istiyorum.

1) günün stresini ve yorgunluğunu güzel bir şekilde üzerinizden atacağınız yer duşunuzu gerçekleştireceğiniz banyonuzdur.Bu sebeble banyo dekorasyon çeşitlerinde renk bakımından yoğun olan çiçekli böcekli çeşitleri tercih etmeniz sizler için daha renkli bi duş alanı yaratmak ve mutluluğu yükseltmek anlamına gelebilir.

2)Banyo seçeneklerinden güzel uyumlu olan ve göze hitap edebilenleri tercih edin.Evinize gelen konuklarınız olacak  banyo dekorasyonunuz ile onları hayran bırakacak ve siz de bununla gurur duyacaksınız.

3)Banyo dekorasyonu sırasında fayanslar hangi renk olsun ya da çamaşır makinesi banyoya sığacak mı diye kafa yorarız fakat bu mekanın stresimizi atıp rahatlayabileceğimiz bir oda olabileceğini unuturuz. Banyoların en göze çarpan  özelliği, sıcak suyla doldurup bir süre kendinizi dünyadan soyutlayabileceğiniz ve huzurlu mutlu olunan bir küvettir.Elinizden geldiğince banyo seçimi yaparken bunları göz önünde tutunuz.

4)Banyo dekorasyonu hazırlama kararı aldığınız andan itibaren sürekli çeşitleri araştırınız bu sizi istediğiniz ve içinize sinebilecek en doğru banyo modellerine götürecektir.Bu konuda çokta acele etmemeniz sizler açısından daha sağlıklı sonuçlar doğurur.

Kim bilir belki aşağıda göz zevkinize en uygun bi çeşit vardır.

2014-banyo-dekorasyon-1

 

2014-banyo-dekorasyon-2

2014-banyo-dekorasyon-3

2014-banyo-dekorasyon-4

2014-banyo-dekorasyon-5

2014-banyo-dekorasyon-6

2014-banyo-dekorasyon-7

2014-banyo-dekorasyon-8

2014-banyo-dekorasyon-9

2014-banyo-dekorasyon-11

2014-banyo-dekorasyon-10

2014-banyo-dekorasyon-12

2014-banyo-dekorasyon-13

2014-banyo-dekorasyon-14

2014-banyo-dekorasyon-15

2014-banyo-dekorasyon-16

2014-banyo-dekorasyon-17

2014-banyo-dekorasyon-18

2014-banyo-dekorasyon-19

2014-banyo-dekorasyon-20

 

Umarım sizlere sunduğumuz fotolar ilginizi çekmiş ve faydalı olabilmiştir.Bizim sitede zaman geçirdiğiniz için teşekkür ederim.

1.694 views

Okumaya Devam Et
Sponsor Reklam

Fen edebiyat fakkültesi matematik bölümü mezunu.Yazı yazmayı ve araştırmayı seviyor.Boş zamanlarda kendi sitesinde faydalı bilgi ve makale yazarlığı yapıyor.

1 Yorum

1 Yorum

 1. Pingback: Dekorasyon Banyo Modelleri

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Dekorasyon

 • Dekorasyon

  Yatak Örtülerinden Örnekler

  Yazar

  Yatak Örtülerinden Örnekler Ev dekorasyonu ile alakalı olan yatak örtülerinden güzel örnekler bulmaya çalıştım. Sevgili hanımlar...

 • Dekorasyon

  Asılı Bitki Tutucu Örnekleri

  Yazar

  Asılı Bitki Tutucu Örnekleri Asılı bitki tutucu örnekleri evinizde çok güzel bir görünüme sahip olmakla kalmıyor...

 • Dekorasyon

  Dekoratif Vazo Modelleri

  Yazar

  Dekoratif Vazo Modelleri Evde duran vazolar,insanların taktıkları saat kolye küpe gibi aksesuarlar gibidir.Eve çok farklı güzel...

 • Dekorasyon

  2017 Salon Dekorasyonu Modelleri

  Yazar

  2017 Salon Dekorasyonu Modelleri Salon dekorasyonu modellerinden örnekler görmek isteyenler buraya.2017 de en güzel salon dekorasyonu...

 • Dekorasyon

  Çok Güzel Dizayn Edilmiş Muhteşem Odalar

  Yazar

  Çok Güzel Dizayn Edilmiş Muhteşem Odalar Dekorasyon fikirleri için arayışlarda olanlara çok güzel diyazn edilmiş muhteşem...

Facebook Sayfamı Beğenin

Popüler Yazılar

Etiket Bulutu

Yukarı