Sosyal Medya Sayfalarımız

2014 Kadın Giyim Trendleri

Moda

2014 Kadın Giyim Trendleri

Kadınlar İçin 2014 İlkbahar-Yaz Trendleri

2014-ilkbahar-yaz-trendleri-kadin-1

 2014 ilkbahar-yaz trendleri görünüşe göre takip etmeye değer bir sürü moda trendi olacak.Bu trendlerden bazıları  öncesinde  ön planda kendine yer edinmişti zaten bu trendlerde yeni sezon için yeniden yorumlanıp gündeme gelirler.2014 ilkbahar-yaz trend listelerine hemen incelemeye koyulalım.

2014-ilkbahar-yaz-trendleri-kadin-2

DANTEL/LACE

Dantel modası uzun süredir geçmiyor,modasının geçmemesinden şikayetçi olan pek kimsede yok.Bu sezonda dantel elbiselerinin çoğu kişinin gözdesi olduğu görülüyor.Bunlar arasında dantelin beyaz rengini tercih edenlerin çoğunlukta olduğu görünüyor.Fotoğrafta görünen dantelli elbisenin üzerindeki siyah kuşak güzel bir görünüm katmış.

2014-ilkbahar-yaz-trendleri-kadin-3

ÇİÇEK DESENLERİ

Kıyafatlerde çiçek desenleri kullanılmasına devam ediliyor, güzelde  oluyor.Bu yaz çiçek desenli kumaşların yanında 3 boyutlu çiçeklerin olduğu parçalar önümüze çıkacak.3D çiçekler boncuk ve ona benzer meteryallerden oluşmuş olarak bizlere sunulacak.

2014-ilkbahar-yaz-trendleri-kadin-4

ETNİK/TRİBAL

Kış aylarında ön plana çıkan etnik trendinin yazın en önemli temalarından biri olduğunu söylemek yanlış olmaz.Nakış,otantik kıyafaetler,işleme ve tribal desenlerin yoğunlukta olacağı ve bizi şaşırtacak modellerin olduğu bir yaz bizleri bekliyor.

2014-ilkbahar-yaz-trendleri-kadin-5

GÖMLEK ELBİSE 

Oldukça sade ve rahat olan elbiseler yaz sezonunun en dikkat çekici trendleri  arasında kendine yer buluyor.Yeni sezonda renk olarak beyazın ön plana çıkacağı gömlekler göreceğiz.

2014-ilkbahar-yaz-trendleri-kadin-6

GRAFİK DESENLER

Grafik desenlerin insana sanat eserleri gibi görünüm kattığı görünmektedir.Tabloyu anımsatan giysilerde grafik desenler ile fotoğraf baskıları yoğunlukta olacağı görünüyor.Özellikle insan simaları,kadın yüzleri, giyimde bol bol kullanılacak.

2014-ilkbahar-yaz-trendleri-kadin-7

JEAN/DEMİN/KOT

Jean yükselişte olan ve yükselişine 2014 ilbahar yaz sezonunda devam edecek olan bir trend olmaya devam edecek.kot ceket kot şort ve benzeri her türlü jean parçanın değerli olduğu yaz sezonunda 90’lardan örnek alınmış jean parçaları sokakları fethedecek.yırtık jean parçalarının yükselişi devam edecek sezonda,koyu laciverte yakın jean parçaların trend olacağı düşünülüyor.

2014-ilkbahar-yaz-trendleri-kadin-8

KARELİ DESEN

Geometriden 2014 yazında da izler olacak kareli desenlerin revaçta olacağı ve bol bol kullanılacağı sezonda kareli takım elbiselerin de yerinin önemli olacağı aşikar görünmektedir.

2014-ilkbahar-yaz-trendleri-kadin-9

KISA ÜSTLER

Kısa üst trendi önemini asla kaybetmiyor aksine etkisini daha sık gösteriyor ve bu yaz sık giyilecek trendlerden biri olacağı görünüyor.

2014-ilkbahar-yaz-trendleri-10

KAPÜŞON

Kapüşon kullanılan bluzlar montlar sezonun dikkat çekeceği spor şık kıyafetlerden biri olacak.Kapüşonların spor giyimle birlikte iyi kombinasyon renk uyumu dikkat çekiyor.

2014-ilkbahar-yaz-trendleri-kadin-11

PUANTİYE

Rentro trendlerinde görüldüğü 2014 bahar/yaz sezonunda feminen puantiyenin çıkışını hep birlikte göreceğiz.

2014-ilkbahar-yaz-trendleri-kadin-12

KELİMELER/SLOGANLAR

Giyim ürünleri ses getirmeye 2014 yaz sezonunda da devam edecek.Bu sezon giyim ürünlerinin bir çoğunun kelimelerini sloganlarını göreceğiz.

Şimdide gelin sizler için çeşitli trend olmuş modelleri aşağıda galeri şeklinde inceleyelim.

2014 Kadın Giyim TRENDLERİ 

Bu başlık adı altında ilerde yapacağımız daha güzel paylaşımlar olacak sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

237 views

Okumaya Devam Et
Sponsor Reklam

Fen edebiyat fakkültesi matematik bölümü mezunu.Yazı yazmayı ve araştırmayı seviyor.Boş zamanlarda kendi sitesinde faydalı bilgi ve makale yazarlığı yapıyor.

1 Yorum

1 Yorum

  1. serpil

    4 Ağustos 2014 at 01:34

    Moda güzel bişey yaaa.
    Çok imrendim, bi şöyle yürüyemedik 🙁

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Moda

Facebook Sayfamı Beğenin

Popüler Yazılar

Etiket Bulutu

Yukarı