Sosyal Medya Sayfalarımız

50 İlk Öpücük Film Fragmanı ve Film Açıklaması

film&sinema

50 İlk Öpücük Film Fragmanı ve Film Açıklaması

50 İlk Öpücük Film Fragmanı ve Film Açıklaması

Film önerileri,en iyi filmler olarak paylaştığım film fragmanlarında bu sefer ele alacağım film 50 ilk öpücük olacaktır.Romantik komedi tarzında olan bu filmin açıklaması ve film fragmanları hemen alt taraftan inceleyebilirsiniz.

50-İLK-ÖPÜCÜK

Açıklama

 50 İlk Öpücük’ünbaş rolleri seviş-bırak zihniyetinde bir Kazanova olan Henry ile her gece hafızasının silinmesine yol açan ender bir nörolojik rahatsızlığa sahip sanat öğretmeni Lucy. Soğuk deniz canlıları veterineri olan Henry Roth bütün gelecek planlarını yapmıştır.Hawai’deki Deniz Yaşamı Parkı deniz hayvanlarına bakmadığı zamanlarda, tatil aşkı arayışındaki turistlerin kalbini çalmakla meşguldür. Henry  uzun süreli bir ilişki düşünmemektedşr, zira böyle bir şey on senedir planladığı Alaska’ya tekneyle gidip morsların sualtı yaşamını inceleme hayallerini suya batırır. Henry, rüyalarını gerçekleştirmeye çok yaklaşmıştır ki, teknesi Sea Serpent (deniz Yılanı) bir şansızlık yaşar ve Henry kendini Hukilau Café’de buluverir. Buradaki müdavimler onu güvenmeyen bakışlarla süzerken, Henry’nin bakışlarıysa müşterilerden güzel Lucy Whitmore’a takılır. Henry, tek başına kahvaltı eden Lucy’ye görür görmez hemen çarpılır. Genç kızın gözlemeleri metodik bir biçimde kesip mükemmel çadırlar haline getirişi ilgisini çeker ve Henry, ertesi gün tekrar Hukilau’nın yolunu tutar. Lucy  o an yalnız oturmuştur ve bu kez gözlemelerini mükemmel kulübeler haline getirmektedir. Gözleme kabininin kapısı bir türlü kapanmayınca, Henry bu fırsattan faydalanır ve Lucy’nin yanına gidip, kürdandan bir kapı menteşesi yapar. İki genç gözlemelerden ve deniz memelilerinden bahsederken, Henry, Lucy’ye gitgide daha büyük bir ilgi duymaya başlar. Oralı kızlarla çıkma konusundaki kuralını hiçe sayarak, Lucy’yi ertesi gün beraber kahvaltı etmeye davet eder. Ama bir sonraki gün Café’ye gidip, bir önceki günkü sohbetlerden söz edince, Lucy onun bir tür sapık olduğunu düşünür ve etraftan yardım ister. Henry’nin kim olduğu hakkında hiçbir fikri yoktur. Henry sonra anlar ki eğer Lucy’nini sevgisini kazanmak istiyorsa, hayatı boyunca her gün tekrar sıfırdan başlamak zorundadır.Böyle bir hikayenin anlatıldığı çok güzel bir film izlemeniz tavsiye edilir.

FRAGMAN

278 views

Okumaya Devam Et
Sponsor Reklam

Fen edebiyat fakkültesi matematik bölümü mezunu.Yazı yazmayı ve araştırmayı seviyor.Boş zamanlarda kendi sitesinde faydalı bilgi ve makale yazarlığı yapıyor.

Yorum Yapmak İçin Tıkla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla film&sinema

Facebook Sayfamı Beğenin

Popüler Yazılar

Etiket Bulutu

Yukarı