Sosyal Medya Sayfalarımız

Beuavıs  Aırport Nerede Ve Paris’e Uzak mı?

Diğer

Beuavıs  Aırport Nerede Ve Paris’e Uzak mı?

Beuavıs  Aırport Nerede Ve Paris’e Uzak mı?

Erasmus ile ilgili birinci ağızdan yazılarımız devam ediyor.Bu konu hakkında araştırma yapan arkadaşlar için güzel tavsiyeler.

ŞEHRE GEÇMEK İÇİN NASIL BİLET ALABİLİRİM ?

Arkadaşlar bu hava alanı hakkında dikkatli olmanız gerekiyor çünkü ucuz uçak bileti var ama şehre diğer hava alanlarına göre uzak  yaklaşık 1 saat 15 dk sürüyor ve hava alanına iniş yapmadan önce şehir merkezine gitmek için  önceden  online bilet almanız sizin için daha avantajlı olur.Bilet almanız için en uygun site PARIS BEAUVAIS SHUTTLE sitesi.Sitede Türkçe çeviri yok ben İngilizce olarak kullandım.Öncelikle bilet almak için güvenlik açısından mesaj gidiyor,yurt dışında iken bilet  alacaklar için  ilgili bilgiyi yazının devamında  verdim.Biletler gidiş-dönüş şeklinde ya da sadece gidiş ya da dönüş şeklinde satın alınabiliyor.Bu arada biletin geçerlilik süresi aldığınız tarihten bir yıl sonrasına kadar.

Yan taraftaki dosyada  biletlerin fiyatlarını görebilirsiniz. beauvais airpot (1)

 

Ayrıca bilet alırken bir isim istiyorlar yani aynı anda birden fazla kişiye alacaksanız bu sizi endişelendirmesin alabilirsiniz çünkü biletlerde isim yazmıyor zaten direk mailinize kaç bilet aldıysanız pdf olarak geliyor.

Yurt dışındayken bilet  alacaklar için hatırlatma: Eğer bileti size alacak kişi Türkiye’de ise ve  bankadan gidecek mesaj ona gidecek ise geç gitme ihtimali var ve bu durumda bileti alamayabilirsiniz çünkü zaman farkı var. Mesela biz garanti ile denedik mesaj gitmedi daha sonra Akbank ile denedik ve direk mesaj gitti.Yani sizde imkanınız varsa değişik kartları deneyin.

33 views

Okumaya Devam Et
Sponsor Reklam

Fen edebiyat fakkültesi matematik bölümü mezunu.Yazı yazmayı ve araştırmayı seviyor.Boş zamanlarda kendi sitesinde faydalı bilgi ve makale yazarlığı yapıyor.

Yorum Yapmak İçin Tıkla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Diğer

Facebook Sayfamı Beğenin

Popüler Yazılar

Etiket Bulutu

Yukarı