Sosyal Medya Sayfalarımız

Çocuk Odası Dekorasyon Modelleri

Dekorasyon

Çocuk Odası Dekorasyon Modelleri

Çocuğunuzun keyifli vakit geçireceği, ders çalışacağı, huzur içinde olacağı bir oda düzenleyebilmek için yaratıcı olabilmeniz, kaliteli mobilyalar seçmeniz ve doğru renk kombinasyonları dizayn etmeniz gereklidir.

Duvarları ve tavanı açık renk olan bir mekana renkli çocuk odası dekorasyonu uygulayacaksanız fıstık yeşiliyle morun yumuşak bir tonunu aynı anda kullanma tercihinde bulunabilirsiniz. Dekoratif duvar rafı çeşitleri düz renkli duvarlara canlı bir hava katmakla kalmaz, estetik görünümlü bir depolama alanı da oluşturur. Sarı, yeşil ve beyaz bir arada uygulanabilir; pembe, beyaz ve yeşille güzel kombinasyonlar oluşturulabilir; kırmızı, krem ve kahverengi ile güzel mekanlar oluşturulabilir. Uygulamaya geçmeden önce renklerin etkileri hakkında bilgi edinmeniz faydalı olacaktır. Örnek verecek olursak,çocuk odalarında kırmızı kullanın ama kırmızıyı ana renk yapmayın; bu rengin normalde canlandıran etkisi yoğun kullanıldığında yorgunluk ve gerginliğe sebep olabilir.

ÇOCUK ODASI DEKORASYON ÖRNEKLERİ

3.044 views

Okumaya Devam Et
Sponsor Reklam

Fen edebiyat fakkültesi matematik bölümünü okuyor.Yazı yazmayı ve araştırmayı seviyor.Boş zamanlarda kendi sitesinde faydalı bilgi ve makale yazarlığı yapıyor.

2 Yorum

2 Comments

  1. icmimar

    13 Ağustos 2014 at 11:41

    Çocuk odası modelleri

  2. Pingback: 2015'teki Çocuk Odası Mobilya Örnekleri

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Dekorasyon

Facebook Sayfamı Beğenin

Popüler Yazılar

Etiket Bulutu

Yukarı