Sosyal Medya Sayfalarımız

Dekorasyon Önerileri 2014

Dekorasyon

Dekorasyon Önerileri 2014

2014 Yeni Dekorasyon Önerileri

Evlerin yeniden dekore edilmesi ve güzel bir görünüme ulaşması özellikle şıklık için son derece önemlidir. Eğer dekorasyon konusunda gerekli kadar bilgiye sahip değilseniz o zaman Dekorasyon önerileri ile bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz.Sizler için anlatacağımız dekorasyon önerileri olacak.

2014 senesinde farklı bir eviniz olsun diye arzu ediyorsanız burada  dikkat etmeniz gereken en önemli şey moda olmalıdır. Özellikle modayı çok yakından takip etmelisiniz.Yeni yılın modası olan renkleri daha çok tercih etmeye çalışmalısınız. Bu renkleri seçtikten sonra elinize oluşturduğunuz listeyi alabilir ve mobilya aramaya gidebilirsiniz.

Mobilya almaya gideceğiniz zaman 2014 yılındaki moda renkleri ve çizgilerini içeren  mobilyaları dikkate  almalısınız. Alacağınız her bir mobilyanın; desen ve renk konusunda birbirine benzer olması şık bir görünüm için son önemlidir, şık bir evi ancak bu şekilde elde edebilirsiniz.

Dekorasyonlarınızı oluştururken mobilyalardan sonra dikkat edeceğiniz yer, perde seçiminiz olmalıdır. Perdeler yine evdeki mobilyalar ve duvar rengi ile kombine (uyumlu) olmalıdır. Bunun yanı sıra evlerinizde süs amaçlı  kullanabileceğiniz küçük bir iki süs eşyası ile de evinizi yeterince şık bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için seçimlerinize dikkat etmeniz yeterli olacaktır.dekorasyon-önerileri-2014-2dekorasyon-önerileri-2014-3dekorasyon-önerileri-2014-4dekorasyon-önerileri-2014-5dekorasyon-önerileri-2014-6dekorasyon-önerileri-2014-7dekorasyon-önerileri-2014-8dekorasyon-önerileri-2014-9dekorasyon-önerileri-2014-10dekorasyon-önerileri-2014-1

611 views

Okumaya Devam Et
Sponsor Reklam

Fen edebiyat fakkültesi matematik bölümünü okuyor.Yazı yazmayı ve araştırmayı seviyor.Boş zamanlarda kendi sitesinde faydalı bilgi ve makale yazarlığı yapıyor.

Yorum Yapmak İçin Tıkla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Dekorasyon

Facebook Sayfamı Beğenin

Popüler Yazılar

Etiket Bulutu

Yukarı