Sosyal Medya Sayfalarımız

Dermatologlara Göre En İyi Kaş Growth Serumları

Güzellik ve Cilt Bakımı

Dermatologlara Göre En İyi Kaş Growth Serumları

Dermatologlara Göre En İyi Kaş Growth Serumları

En son reçetesiz kaş serumu, sahip olduğunuz kıl kılındaki kılların kalınlığını arttırır ve seyrek alanlarda büyümeyi teşvik etmeye yardımcı olur. Serum almak için bir doktor görmeniz gerekmez (tırnak ve kaş geliştirici Latisse ile yaptığınız gibi). Günde bir veya iki kez uygulayın (paket talimatlarını izleyerek) ve şirketler iddia ettiği gibi, sonuçları en az iki hafta içinde göreceksiniz.

kaş-growth

Profesyonellerin Önerileri

Reçetesiz kaş serumu düzinelerce var, ancak hepsi eşit yaratılmadı, Francesca Fusco, MD, New York City’deki bir dermatologu vurguluyor. Bu OTC formüllerinin en iyisi peptidlerin paketlendiğini New York’taki Mount Sinai Hastanesi’nde dermatolojide kozmetik ve klinik araştırmalar direktörü olan Joshua Zeichner, MD’yi ekliyor. (Bazı diğer serumlar, yalnızca sahip olduğunuz saçları güçlendiren esansiyel yağlara dayanır.) Petititler “belirli bir işi yapmak üzere tasarlanmış peygamberlerdir – bu durumda saç büyümesini ve sağlıklı saç follikülü aktivitesini teşvik eder” diyor Dr. Zeichner. Peptid içeren ürünler arasında VegaBrow Hacim Verici Serum ($ 80; vegalash.com), RapidBrow Kaş Ekimi Serumu ($ 50; amazon.com) ve RevitaBrow İleri Göz Kremi ($ 110; nordstrom.com) bulunur. (Bununla birlikte, RevitaBrow’un yapımcıları gerçek saç büyümesini umut verici nitelikte değil.) Dr. Fusco, “RapidBrow hastalarım arasında gidip geldiğini kanıtlamıştır” diyor. Uzmanlar, çoğu insan peptid serumlara iyi tolere eder, ancak tahrişe neden olabilir; Kızarıklık, kaşıntı veya şişlik fark ederseniz kullanmayı bırakın.

Muhtemelen Yaptığınız 5 Kaş Hatası

Ne diyoruz

Kaş büyümesi bir gecede olmamasına rağmen, bu peptit bakımından zengin paçavralar dolgunluk katar. Hassas ciltler için VegaBrow’u severiz; Peptidlere ek olarak, cildiniz üzerinde nazikçe bulunan kırmızı yonca ve mung fasulye gibi anti-inflamatuar botanik maddeler içerir. Bununla birlikte, ciddi kaş rehabilitasyonundan sonra peşindeyseniz, doğrudan RapidBrow’a gitmek isteyebilirsiniz. Hangi serumu denerseniz kullanın, düzenli olarak kullanırsanız, kemerinizin durumunu arttırmanız gerekir.

207 views

Okumaya Devam Et
Sponsor Reklam

Fen edebiyat fakkültesi matematik bölümü mezunu.Yazı yazmayı ve araştırmayı seviyor.Boş zamanlarda kendi sitesinde faydalı bilgi ve makale yazarlığı yapıyor.

Yorum Yapmak İçin Tıkla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Güzellik ve Cilt Bakımı

Facebook Sayfamı Beğenin

Popüler Yazılar

Etiket Bulutu

Yukarı