Sosyal Medya Sayfalarımız

En güzel Gelinlik ve Damatlık Modelleri

Moda

En güzel Gelinlik ve Damatlık Modelleri

En güzel Gelinlik ve Damatlık Modelleri

İlk öncelikle gelinlik seçerken dikkat etmemiz gereken nokta gelin adayının aklında ne tür bir gelinliğin olduğu, hayallerinde nasıl bir gelinlik yattığını yetkiliye çok detaylı bir şekilde anlatmalıdır. Gelinlik koleksiyonları sık sık yenilendiğinden gelin adayı fazla model kaçırmaması adına 3 ay önceden gelinlik tercihini yapmalıdır. Eğer gelin adayının aklında belirli bir stil, tarz yoksa yetkilinin onu yönlendirmesi daha kolay olmaktadır. Gelin adayı, gelinliğini seçtikten sonra provalara gelerek gelinlik hakkındaki aklındaki sorulara kısa sürede cevap bulabilirler.

Fakat;günümüz gelinlerinin yaptığı en sık hatalardan birinden bahsetmek istiyoruz. Gelinlik seçerken katalogda ya da herhangi bir yerde gördüğü gelinliği diktirmek isteyen gelinlerimiz sonradan büyük bir hayal kırıklığına uğramaktadır. Bunun nedeni katalogdaki gibi üzerlerinde durmamasıdır. Bu yüzden size yakışan gelinlik modelleri seçerseniz sizin açınızdan daha iyi olacaktır.Peki, damatlık nasıl seçilir? Damatlık seçerken en önemli nokta rengidir. Çünkü bir nevi gelinlikle uyumlu olması gerekmektedir. Bu yüzden damatlık seçerken damadın zevki yanında gelininde beğenmesi çok önemlidir. Seçtiğiniz damatlığın bedeninize ne bol nede dar gelmelidir. Bu yüzden ölçülerinize uygun yaptırarak güzel bir görünüm sergileyebilirsiniz. Düğün çok resmi bir düğünse yani kokteyl tarzında ise papyon takmanızı öneriyoruz eğer bir nikâhtan veya salon düğününden ibaretse o zaman kravat takabilirsiniz.

Sizde birbirinden güzel damatlık ve gelinlik modellerine aşağıdaki görsellerden bakabilirsiniz.

Gelinlik ve Damatlık Modelleri

gelinlik-ve-damatlık-modelleri-15

gelinlik-ve-damatlık-modelleri-14

gelinlik-ve-damatlık-modelleri-13

gelinlik-ve-damatlık-modelleri-12gelinlik-ve-damatlık-modelleri-11

gelinlik-ve-damatlık-modelleri-10

gelinlik-ve-damatlık-modelleri-8

gelinlik-ve-damatlık-modelleri-7

gelinlik-ve-damatlık-modelleri-6

gelinlik-ve-damatlık-modelleri-5

gelinlik-ve-damatlık-modelleri-4

gelinlik-ve-damatlık-modelleri-3

gelinlik-ve-damatlık-modelleri-2

gelinlik-ve-damatlık-modelleri-1

gelinlik-ve-damatlık-modelleri-9

gelinlik-ve-damatlık-modelleri-16

 

5.419 views

Okumaya Devam Et
Sponsor Reklam

Fen edebiyat fakkültesi matematik bölümü mezunu.Yazı yazmayı ve araştırmayı seviyor.Boş zamanlarda kendi sitesinde faydalı bilgi ve makale yazarlığı yapıyor.

2 Yorum

2 Comments

  1. dilek

    23 Temmuz 2015 at 17:30

    Oldukça başarılı bir paylaşım olmuş tebrikler. Ayrıca yeni açılacak olan ve yüzlerce ücretsiz sanal markette en uygun fiyatlı ürünü bulabileceğiniz yeni sosyal alıveriş platformu Buypasa.com’u ziyaret edip alışverişinizi yapabiliriniz. Benden söylemesi 🙂 Unutmadan birde detaylı bilgiyi http://onlinemagaza24.com’da bulabilirsiniz.

  2. Pingback: 2016'nın Gelinlik Modelleri Yolan Cris

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Moda

Facebook Sayfamı Beğenin

Popüler Yazılar

Etiket Bulutu

Yukarı