Sosyal Medya Sayfalarımız

En güzel En Yeni Havlu Kenarları Modelleri ve Video Gösterim

Örgü

En güzel En Yeni Havlu Kenarları Modelleri ve Video Gösterim

En Güzel ve En Yeni Havlu Kenarları Modelleri

Ev hanımlarının ve gelinlik çağına gelmiş genç kızların en önemsedikleri şeylerden biri  havlu kenarı modelleri. Sevgili hanımlar eğer evinizde kullandığınız havlular düz tek tip şeklinde olmasına karşı duruyorsanız havlularınızı güzel havlu kenarı motifleri ile süslemenizi öneririm. Günde çoğu zaman  havlulara dokunursunuz . Eğer bu dokunuşların rengarenk olmasından yanaysanız.Aşağıda bulunan en güzel ve en yeni havlu kenarları  modelleri foto galerimize  mutlaka bakmalısınız. Arkadaşlarınız evinize ziyarete geldiğinde bu havlulara dokunacak ve şüphesiz çok etkilenecektir.Havlu kenarı motifleri pratik bir şekilde ve kısa sürede oluşturulabilir. Havlu kenarı modelleri çok çeşitlidir bir sürü farklı tarzı vardır.Fakat bazı modeller  her türlü  havlu ile uyum sağlayamayabilir.Örneğin Hayvan havlu kenarı modelleri genelde mutfak avlularında tercih edilmektedir.İğne oyası havlu kenarları ise hediyelik havlularda ağırlıklı olarak tercih edilir.

Pratik  Havlu Kenarı Modelleri

Havlu kenarı modelleri şık olmalarının yanı sıra hızlı ve pratik olarak da yapılabilmelidir. Sizleri yoğun bir şekilde uğraşmak zorunda bırakmamalıdır. Benim bu konudaki düşüncem; havlu modeli ile uğraşıyorsanız bu  modelde elinizi yüzünüzü sildiğiniz kısımlarda desen olması pek mantıklı değildir.Nedeni, kullandığınız ipler, aksesuarlar havluyu kullanacak olanın eline ve yüzüne zarar verebilir.Bazıları sadece havlu kenarı yaparak havlu modelini sonlandırır, bazı kimseler ise tamamen desen ile süsler, tabii  bu tercih meselesidir.

Değişik türde ve yeni havlu arıyorsanız aşağıdaki modellere bakınmadan havlu kenarı modelleri yapmaya başlamayın derim.

En Güzel ve En Yeni Havlu Kenarları Modelleri Foto Galerisi

Havlu Kenarı Tığ İğne Oyası İşlemeleri Örnekleri Harika Tasarımlar video

 

11.436 views

Okumaya Devam Et
Sponsor Reklam

Fen edebiyat fakkültesi matematik bölümü mezunu.Yazı yazmayı ve araştırmayı seviyor.Boş zamanlarda kendi sitesinde faydalı bilgi ve makale yazarlığı yapıyor.

Yorum Yapmak İçin Tıkla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Örgü

Facebook Sayfamı Beğenin

Popüler Yazılar

Etiket Bulutu

Yukarı