Sosyal Medya Sayfalarımız

En İyi maskaralar!En İyi Rimeller!

Güzellik ve Cilt Bakımı

En İyi maskaralar!En İyi Rimeller!

En İyi maskaralar!En İyi Rimeller!

Gözler, makyajın en etkili yerlerinden birini oluşturuyor. Bayanlar genelde maskara(rimel) sürmeyi unuttukları anlarda kendilerini çıplak kalmış gibi hissetmektedir.Makyajların en önemli kısmı rimellerdir.Rimelsiz bir makyaj düşünülemez.Bayanların çoğu için rimeller vazgeçilmez bir yere sahiptir.Uzun süredir en kaliteli rimeller hangileridir diye araştırıyor olabilirsiniz.Merak etmeyin biz sizin yerinize bulduk 🙂 Şimdi gelin tek tek maskaraları(rimel) inceleyelim.

Lancome, Hypnôse maskara

Lancome, Hypnôse maskara

Lancome’un ikonikleşmiş ürünü Hypnôse, 10 senedir kadınlara hacimli, uzun ve kıvrık kirpikler oluşumunda fayda sağlıyor. Tüm kirpikleri birer birer saran maskara, akma veya yapışma yapmadan arzu ettiğiniz oranda uygulanabiliyor. Hypnôse yıllardır en iyi rimeller listesinde durmaya devam ediyor.

Clinique, High Impact Extreme Volume maskara

Clinique, High Impact Extreme Volume maskara

Plastik kısa kılların oluşturduğu fırçası ile High Impact Extreme Volume maskara kirpiklerinize hızlı bir şekilde hacim kazandırıyor. Sıvı formülüyle topaklanmaye sebebiyet vermiyor ve birkaç kat uygulama olanağı oluşturuyor. Gün içinde akma veya dökme yapmıyor.

MAC, Haute&Naughty Too Black maskara

MAC, Haute&Naughty Too Black maskara

Mac rimel yoğun ve doğal görünüşlü kirpikler, basit uygulanabilen fırçası ile güzel bakışlar kazanmak demektir.
Simsiyah kirpikler,güzel gözlerle etrafa gülümsemek  için Mac en iddalı rimelleriniz arasında yer alacak.

Yves Saint Laurent, Baby Doll maskara

Yves Saint Laurent, Baby Doll maskara

Baby Doll rimelin formülündeki yumuşak reçine, yoğun renklerin en yüksek seviyede dağılmasına neden oluyor.Ürün, ince dokusu ile kirpikleri uzatıp kıvırma özelliğine sahip ve bu oluşum uzun süre kalıcı olabiliyor.

Maybelline, Volume Express Colossal Smoky Eyes maskara

Maybelline, Volume Express Colossal Smoky Eyes maskara

Yoğun siyah rengi içeren,buğulu bakışlar arzu edenler için Volume Express Colossal Smoky Eyes maskara güzel bir seçenek olabilir. Kirpiklerinize kıvrım, hacim ve uzunluğu birarada verebilen hafif yapılı ürün, iki üç kat uygulama sonunda buğulu bakışlar oluşturuyor.

Benefit, They’re Real! maskara

Benefit, They’re Real! maskara

En güzel en kaliteli rimelleri anlatıpta  benefit markasını anlatmamak olmaz.
Formülü ve yapısı ile birlikte çoğu ödülü alan bu ürün, akma, topaklanma gibi sorunlar oluşturmuyor, her kata farklı hacim sağlıyor.Bunun dışında takma kirpik görüntüsünde uzun,dolgun,gür görünüme sahip kirpikler meydana geliyor.

L’oreal Paris, Mega Volume Collagen 24H maskara

L’oreal Paris, Mega Volume Collagen 24H maskara

Simsiyah ve dolgun kirpiklere kavuşmak için Mega Volume Collagen 24H kullanmanız gerekir.Yapısındaki kolajen ile kirpikleri dolgunlaştırıyor, özel fırçası etkisi ile bütün kirpikleri kaplıyor. Dolgunlaştırıcı özelliğine sahip olmasına rağmen uygulama esnasında topaklanma oluşturmuyor.

Max Factor, False Lash Effect maskara

Max Factor, False Lash Effect maskara

Dolgun ve uzun kirpikler için birebir  olan False Effect maskara etkili bakışlar oluşturuyor. Orta kıvamlı yapıya sahip olan bu ürün çabuk kuruma özelliği ile bulaşma ihtimalini en aza indiriyor.

Guerlain, Noir G maskara

Guerlain, Noir G maskara

Guerlain Noir G maskara ilk olarak şık, dikkat çekici ambalajı  ile bizlere güzel hitap etmeyi başarıyor. Ambalajındaki  ayna, maskarayı uygularken ayna aramanıza gerek kalmıyor. Yoğunluk, uzunluk ve siyahlık görünüme ulaştırması konusunda da üstün bir başarıya sahip  Noir G maskara, formülü ve yapısıyla gönüllerde taht kuruyor.

Neal’s Yard’s Mascara

Neal’s Yard’s Mascara

Klinik olarak kirpikleri yüzde 85 uzattığı ispatlanan bu rimel organik argan yağı, beyaz çay yapısına sahiptir.
En başarılı rimeller arasında ilk olamak için yarışabilecek bir rimel istiyorsanız bu ürünü denemenizi öneririz.

599 views

Okumaya Devam Et
Sponsor Reklam

Fen edebiyat fakkültesi matematik bölümü mezunu.Yazı yazmayı ve araştırmayı seviyor.Boş zamanlarda kendi sitesinde faydalı bilgi ve makale yazarlığı yapıyor.

Yorum Yapmak İçin Tıkla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Güzellik ve Cilt Bakımı

Facebook Sayfamı Beğenin

Popüler Yazılar

Etiket Bulutu

Yukarı