Sosyal Medya Sayfalarımız

Ev Dekorasyon Fikirleri

Dekorasyon

Ev Dekorasyon Fikirleri

SALON

Salon-Dekorasyonu

Salonun en önemli parçası geniş bir kanepe. Başlığı ayarlanabilen lambaderi farklı köşelere yönlendirerek alanları tek bir ürünle aydınlatın. Tekerlekli sehpalar ortada, yanda ya da servis sehpası gibi kullanılabilir. Raflı ve kapaklı bir televizyon ünitesi kullanışlı depolama alanı oluşturur.

YATAK ODASI

yatak-odası-dekorasyonu

Dekoratif başlıklı karyolalar şık odak noktaları yaratır. Altı depolamalı bozalar düzen yaratmak için ideal. Eğer çalışma alanı yatak odanızdaysa başucu lambanız çalışma masasında da kullanabilecek gibi yalın bir abajur olsun. Şifoniyer üzerine ayna yerleştirerek makyaj masasına dönüştürebilirsiniz. Örtüleri yerleştirmek ve dinlenmekken küçük bir puf işe yarar.

Başka bir şehre taşındınız, ailenizden ayrıldınız ve ilk evinizi tuttunuz. Evin demirbaşları dışında öncelikli olarak satın alacaklarınız listesi hazır mı?

MUTFAK

Mutfak-Dekorasyonu

Mutfakta dolapları değiştirmek zahmetlidir ve gereksiz maliyet yaratır. Bunun yerine mevcut dolap malzemesinden açık raflar, askı boruları gibi dekoratif birkaç eklemeyle mutfağı yenileyebilirsiniz. Stüdyo tipi dairenin açık mutfağını aynı zamanda yemek bölümü olarak da kullanacağınızdan büyüyebilen bir masa ve katlanır sandalyeler oldukça işlevsel seçimler.

BANYO

Banyo-Dekorasyonu

Banyonun demirbaşları klozet, lavabo, küvet ve duş teknesi. Bunları değiştirmeden her tipte dekorasyona uyan sabunluk seti, duş perdesi ve atmosferi tamamlayan renkli havlularla da banyoyu dekore edebilirsiniz. Duvara asacağınız resimler, zeminde paspas ve yumuşak dokulu tuvalet kağıtlarıyla banyonuzu çok seveceksiniz.

819 views

Okumaya Devam Et
Sponsor Reklam

Fen edebiyat fakkültesi matematik bölümü mezunu.Yazı yazmayı ve araştırmayı seviyor.Boş zamanlarda kendi sitesinde faydalı bilgi ve makale yazarlığı yapıyor.

1 Yorum

1 Yorum

 1. Pingback: Yatak Örtülerinden Örnekler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Dekorasyon

 • Dekorasyon

  Yatak Örtülerinden Örnekler

  Yazar

  Yatak Örtülerinden Örnekler Ev dekorasyonu ile alakalı olan yatak örtülerinden güzel örnekler bulmaya çalıştım. Sevgili hanımlar...

 • Dekorasyon

  Asılı Bitki Tutucu Örnekleri

  Yazar

  Asılı Bitki Tutucu Örnekleri Asılı bitki tutucu örnekleri evinizde çok güzel bir görünüme sahip olmakla kalmıyor...

 • Dekorasyon

  Dekoratif Vazo Modelleri

  Yazar

  Dekoratif Vazo Modelleri Evde duran vazolar,insanların taktıkları saat kolye küpe gibi aksesuarlar gibidir.Eve çok farklı güzel...

 • Dekorasyon

  2017 Salon Dekorasyonu Modelleri

  Yazar

  2017 Salon Dekorasyonu Modelleri Salon dekorasyonu modellerinden örnekler görmek isteyenler buraya.2017 de en güzel salon dekorasyonu...

 • Dekorasyon

  Çok Güzel Dizayn Edilmiş Muhteşem Odalar

  Yazar

  Çok Güzel Dizayn Edilmiş Muhteşem Odalar Dekorasyon fikirleri için arayışlarda olanlara çok güzel diyazn edilmiş muhteşem...

Facebook Sayfamı Beğenin

Popüler Yazılar

Etiket Bulutu

Yukarı