Sosyal Medya Sayfalarımız

Ev Dekorasyon Fikirleri

Dekorasyon

Ev Dekorasyon Fikirleri

SALON

Salon-Dekorasyonu

Salonun en önemli parçası geniş bir kanepe. Başlığı ayarlanabilen lambaderi farklı köşelere yönlendirerek alanları tek bir ürünle aydınlatın. Tekerlekli sehpalar ortada, yanda ya da servis sehpası gibi kullanılabilir. Raflı ve kapaklı bir televizyon ünitesi kullanışlı depolama alanı oluşturur.

YATAK ODASI

yatak-odası-dekorasyonu

Dekoratif başlıklı karyolalar şık odak noktaları yaratır. Altı depolamalı bozalar düzen yaratmak için ideal. Eğer çalışma alanı yatak odanızdaysa başucu lambanız çalışma masasında da kullanabilecek gibi yalın bir abajur olsun. Şifoniyer üzerine ayna yerleştirerek makyaj masasına dönüştürebilirsiniz. Örtüleri yerleştirmek ve dinlenmekken küçük bir puf işe yarar.

Başka bir şehre taşındınız, ailenizden ayrıldınız ve ilk evinizi tuttunuz. Evin demirbaşları dışında öncelikli olarak satın alacaklarınız listesi hazır mı?

MUTFAK

Mutfak-Dekorasyonu

Mutfakta dolapları değiştirmek zahmetlidir ve gereksiz maliyet yaratır. Bunun yerine mevcut dolap malzemesinden açık raflar, askı boruları gibi dekoratif birkaç eklemeyle mutfağı yenileyebilirsiniz. Stüdyo tipi dairenin açık mutfağını aynı zamanda yemek bölümü olarak da kullanacağınızdan büyüyebilen bir masa ve katlanır sandalyeler oldukça işlevsel seçimler.

BANYO

Banyo-Dekorasyonu

Banyonun demirbaşları klozet, lavabo, küvet ve duş teknesi. Bunları değiştirmeden her tipte dekorasyona uyan sabunluk seti, duş perdesi ve atmosferi tamamlayan renkli havlularla da banyoyu dekore edebilirsiniz. Duvara asacağınız resimler, zeminde paspas ve yumuşak dokulu tuvalet kağıtlarıyla banyonuzu çok seveceksiniz.

777 views

Okumaya Devam Et
Sponsor Reklam

Fen edebiyat fakkültesi matematik bölümünü okuyor.Yazı yazmayı ve araştırmayı seviyor.Boş zamanlarda kendi sitesinde faydalı bilgi ve makale yazarlığı yapıyor.

Yorum Yapmak İçin Tıkla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Dekorasyon

Facebook Sayfamı Beğenin

Popüler Yazılar

Etiket Bulutu

Yukarı