Sosyal Medya Sayfalarımız

Ev Nasıl Dekore Edilir?

Dekorasyon

Ev Nasıl Dekore Edilir?

Ev Nasıl Dekore Edilir?

Her bayan evini güzel bir şekilde dekore etmek ister. Fakat herkesin stil danışmanlarına, içmimarlara verecek tonlarca parası yoktur. Bizlerde sizin için bugünkü makalemizde ev nasıl dekore edilir anlatmaya çalıştık.

İşte o makalemiz!

Öncelikle ev dekore ederken yapmamız gereken ilk işlem renk ve stil tarzımıza karar vermeliyiz.Evimizi birçok tarzda dekore edebiliriz. Sizin zevkinize hangisi uyuyorsa onu seçmelisiniz. Örnek vermek gerekirse retro tarzımı daha çok seviyorsunuz ya da klasik tarzı mı ona göre seçiminizi yapıp renklerinizi belirlemelisiniz.Daha sonra oluşturmak istediğimiz atmosfere göre bir tarz belirtiriz. Yani elimizde çok antika eşyaya sahipsek bunu minimal tarza uygulamak çok zor olacaktır. Dolayısıyla bu yanlış bir karar olacaktır.

Eğer sizde kendi tarzınızı belirlemek istiyorsanız bir pano oluşturabilirsiniz.Oluşturacağınız panoya evinizde görmek istediğiniz renkleri, aksesuarları yerleştirebilirsiniz.Dolayısıyla bu size dekorasyon işini yaparken çok iyi bir ipucu olacaktır. Bunun dışında zaman alacak uygulamaların girdiği bölümleri en başta karar verip siparişini vermeniz gerekmektedir.Diğer yandan bakarsak sizin belirlemiş olduğunuz işin bitiş süresiyle ilgili çok sıkıntı olacaktır. Aynı zamanda ev dekore ederken diğer bir püf nokta ise dekorasyonunuza başladığınız vakit artık kararlarınızdan tam anlamıyla emin olmalısınız. Burada gideceğiniz herhangi bir karar size aksi takdirde zaman kaybettirecektir.Sizde yukarıdaki ipuçlarına göre evinizi dekore ederseniz en harika tasarıma erişeceğinize eminiz.

İşte sizin için seçtiğimiz ev dekorasyon modelleri…

ev-nasıl-dekore-edilir-1

ev-nasıl-dekore-edilir-2

ev-nasıl-dekore-edilir-8

ev-nasıl-dekore-edilir-4

ev-nasıl-dekore-edilir-6

ev-nasıl-dekore-edilir-5

ev-nasıl-dekore-edilir-3

ev-nasıl-dekore-edilir-7

ev-nasıl-dekore-edilir-9

ev-nasıl-dekore-edilir-10

947 views

Okumaya Devam Et
Sponsor Reklam

Fen edebiyat fakkültesi matematik bölümünü okuyor.Yazı yazmayı ve araştırmayı seviyor.Boş zamanlarda kendi sitesinde faydalı bilgi ve makale yazarlığı yapıyor.

1 Yorum

1 Yorum

  1. Online Alışveriş Sitesi

    26 Ekim 2017 at 15:27

    Cok güzel bir Dekorasyon. Ellerinize saglik.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Dekorasyon

Facebook Sayfamı Beğenin

Popüler Yazılar

Etiket Bulutu

Yukarı