Sosyal Medya Sayfalarımız

Evinizi Renkli ve Neşeli Yapmak İstiyorsanız

Dekorasyon

Evinizi Renkli ve Neşeli Yapmak İstiyorsanız

NEŞELİ YERLER HAZIRLAMAK İSTİYORSANIZ BUNLARA DİKKAT EDİN

Yaşadığınız alanları çok sıkıcı ve bunaltıcı mı buluyorsunuz? Dekorasyon yaparken eğer mekânları neşelendirmek istiyorsanız birkaç noktaya dikkat edin. Özellikle banyo, salon ve mutfaklarınızda yapacağınız birkaç değişiklik sizin yaşamsal alanınız olan evlerinizi harika ve neşeli bir hale getirecektir.

Renk seçimleri ile işe başlarsanız eğer ilk öncelikle evin genelinde hakim olacak beyaz rengi, sarı, yeşil ve turuncu tonları birbirine harmanlayarak yapmanız son derece göz alıcı olacaktır. Etnik stil ile birlikte kullanacağınız dekoratif ürünler ise modern çizgilerde hazırlanmış olmasına dikkat edin. Örneğin küçük boylu tahta bacaklı sandalyelerinizin tek renk olması ve bu renklerin yine yukarda belirttiğimiz renklerde olması gibi. Birde son dönemlerin armut koltuklarını bu alanlarınızda kullanarak neşeli görünümler oluşturabilirsiniz.

armut-koltuk-modeliMobilya-Dekorasyon-modelimodern-salon-dekorasyonu-1mutfak-dekorasyonu

506 views

Okumaya Devam Et
Sponsor Reklam

Fen edebiyat fakkültesi matematik bölümünü okuyor.Yazı yazmayı ve araştırmayı seviyor.Boş zamanlarda kendi sitesinde faydalı bilgi ve makale yazarlığı yapıyor.

Yorum Yapmak İçin Tıkla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Dekorasyon

Facebook Sayfamı Beğenin

Popüler Yazılar

Etiket Bulutu

Yukarı