Sosyal Medya Sayfalarımız

Evinizi Yaratıcılığınızla Güzelleştirebilirsiniz.

Dekorasyon

Evinizi Yaratıcılığınızla Güzelleştirebilirsiniz.

Evinizi Yaratıcılığınızla Güzelleştirebilirsiniz.

Evinizde bulunan eşyaları ufak sihirli dokunuşlarla bambaşka bir hale getirebilirsiniz.Dekorasyon yaşam alanlarımızda bulunan tüm eşyaların oluşturduğu bütünsel  bir dizayndır. Bu bütünsellik içerisine kattığımız her eşya dekoratif malzemeler olarak kabul edilmeli. Duvarımıza astığımız tabloların olduğu kadar sehpanın yada masanın üzerinde duran bir biblo yada vazo ve ya küçük bir mumluk yada sadece mum dahi bu bütünün bir parçasıdır. Tercihlerimiz doğrultusunda sadece görsellik katması söz konusu olabilecekken aynı zamanda işlevsel olması da mümkündür elbet.

Ev Dekorasyonunun Püf Noktaları

Mobilyalarınızda küçük değişiklikler yapın

Mobilyalarınızda değişiklik yapın ve birkaç parça mobilyanızı boyayın. Böylelikle  parlak beyaz boya ile eski mobilyalarınıza yeni bir görünüm verebilirsiniz. Resimde görüldüğü gibi sizde inanılmaz sonuçlar ortaya koyabilirsiniz.ev dekorasyon

Renkli yer döşemeleri

Evinizin herhangi bir odasındaki mobilyalarınızla yer döşemelerini aynı renge boyayın. Bu, odanızı kesinlikle çok cazip bir hale getirecek.

Renkli kapılar

Evinizin giriş kapısını canlı bir renge boyayın. Evinize anında taze ve renkli bir hava gelecek.

ev dekorasyon 2

 

Çiçekli ve renkli pencereler

Pencere kenarlarına saksılar yerleştirerek görsel bir şölen oluşturun. Parlak renkli çiçekler, evinizin dış görünüşüne kişisel bir dokunuş katar ve zevkinizi yansıtır.

ev dekorasyon. 3

 

Fotoğraflardan kombinasyon yaratın

Fotoğraflar, en güzel anlarınızı değerli bir hale getiren hazinelerdir. En sevdiğiniz aile fotoğraflarınızı siyah beyaz çıkarttırın. Daha sonra siyah çerçeveler kullanarak onları duvarınızın bir bölümünde toplayın.

ev dekorasyon. 4

249 views

Okumaya Devam Et
Sponsor Reklam

Fen edebiyat fakkültesi matematik bölümünü okuyor.Yazı yazmayı ve araştırmayı seviyor.Boş zamanlarda kendi sitesinde faydalı bilgi ve makale yazarlığı yapıyor.

Yorum Yapmak İçin Tıkla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Dekorasyon

Facebook Sayfamı Beğenin

Popüler Yazılar

Etiket Bulutu

Yukarı