Sosyal Medya Sayfalarımız

Fiyonklu Pembe Patik Yapımı Ve Anlatım

Örgü

Fiyonklu Pembe Patik Yapımı Ve Anlatım

Fiyonklu Pembe Patik Yapımı Ve Anlatım

Bir taraftan farklı bir görünüşe sahip diğer taraftan yapımı kolay bir patik örneği görmek isteyen örgü severler için araştırıp yayınladığımız bu fiyonklu pembe patik yapımı eğlenceli bir hobi denebilir.Bu tür hobilerden keyif alan  bayanların en fazla yapmış oldukları örgü türlerinin başında patikler gelir diyebiliriz.Bundan önceleri, ayakları sıcak tutmak için yapılmış olan patikler,bugünlerde farklı ve güzel görünümleri ile bayanlar adına vazgeçilmez hobilerden biri olmaktadır.

fiyonk-örgü-patik-6

Tığ veya şiş ile ve arzu edilen bütün renklerde ip ile işlenen patikler genelde önümüze işlemeli,boncuklu veya taşlı olarak çıkmış olsa da yakın zamanda fiyonklu ve keçe tabanlı patikler karşımıza çok çıkmaya başladı. Blogumuzun  bu yazısında örgü örmeyi hobi edinen hanımlar için fiyonklu pembe patik yapımını sizlere sunuyoruz.

fiyonk-örgü-patik-1

Klasik patik görünümünden farklı olan bu örnek özellikle genç  bayanların dikkatini çekecektir hem kolay yapılışı hemde güzel görünümlü bir model olması dikkat çekecek unsurlardan.

fiyonk-örgü-patik-2

fiyonk-örgü-patik-3

fiyonk-örgü-patik-4

fiyonk-örgü-patik-5

Fiyonklu Yeni Doğan Patiği Yapımı

Bu videomuz da fiyonklu yeni doğan yapımının aşama aşama yapımı anlatılmaktadır umarım sizlere yardımcı olabilecek bilgileri bulabilirsiniz.

924 views

Okumaya Devam Et
Sponsor Reklam

Fen edebiyat fakkültesi matematik bölümü mezunu.Yazı yazmayı ve araştırmayı seviyor.Boş zamanlarda kendi sitesinde faydalı bilgi ve makale yazarlığı yapıyor.

1 Yorum

1 Yorum

  1. ceyda

    7 Şubat 2018 at 09:33

    lütfen bunu videolu bir sekilde yapar mısınız

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Örgü

Facebook Sayfamı Beğenin

Popüler Yazılar

Etiket Bulutu

Yukarı