Sosyal Medya Sayfalarımız

Gelinlik Modelleri

Moda

Gelinlik Modelleri

Gelinlik Modelleri

Dünya çapında ünlü gelinlik markalarının ve tasarımcılarının çoğu gelinlik modelleri bu başlık altında topladım.Evlenmek için karar almış çiftler;hayat boyu daima birbirinizi sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu güzel bir hayat geçirmeniz dileğimle… Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan belkide tek şey sevgidir, evlilikle sonsuzlaştırdığınız ve Kutsallaştırdığınız sevginiz hep çoğalsın. Mutluluklar dileriz.

BALIK GELİNLİK MODELLERİ

2014 gelinlik modellerini incelediğimizde,balık etek gelinlik modelleri son yıllarda altın çağını yaşıyor diyebiliriz; modacılar olsun  evlenecek bayanlar olsun bu model üzerine yoğunlaşmış görünüyor.

SADE VE ŞIK GELİNLİK MODELLERİ

Hem elma vücut tarzındaki gelinlerin bel bölgesini hem de armut vücut tipindeki gelinlerin kalça problemini ortadan kaldıracak olan bu model ile hareketli
bir duvak takmanız sizin açınızdan avantaj sağlayacaktır.

ROMANTİK GELİNLİK MODELLERİ

Oldukça zarif olan bu modeli yaşam tarzında sadelik ön planda olan gelin adaylarına daha uygundur önerimiz bu yöndedir.Omuz ve kol detayları transparan tüllerden oluşan bu gelinlik tarzı sizlere gizemli bir hava katacaktır. Özellikle kaslı ve kalın kollarından şikayetçi olan atletik vücuda sahip gelin adaylarının bu yönde en önemli tercihi olacağını tahmin ediyoruz.

 

FRANSIZ DANTELLİ GELİNLİK MODELLERİ

Modacılar son zamanlarda olduğu gibi harikalar yaratmaya devam ediyor. Bu senenin favorisi  şüphesiz ki Fransız dantelli gelinlik modelleri nerede ise tüm moda evlerinin vitrinlerinde bizi ilk karşılayan modellerden birisi oldu. Eğer ki düğününüzde bu şık tasarımlara  sahip gelinliklerden herhangi birini tercih etmeyi düşünüyorsanız fransız dantelli modelleri dikkatle incelemenizi öneririm.

 

2015 GELİNLİK MODELLERİ

2014 Kreasyonlarını tamamlayan modacılar bu seferde kolları 2015 gelinlik modelleri için sıvadı biri diğerinden güzel modeller ile 2015 yılı da 2014 te olduğu kadar cıvıl cıvıl geçecek gibi görünüyor. Gelinliklerde kullanılmakta olan işlemelerden tutun dekolteye kadar süper bir gelinlik modası önümüzdeki günlerde herkes için geliyor.

İlerdeki yazılarımda gelinlik modelleri ile ilgili farklı model tarzlarını ele almaya devam edeceğim şimdilik bu kadarını paylaşabildim.

277 views

Okumaya Devam Et
Sponsor Reklam

Fen edebiyat fakkültesi matematik bölümü mezunu.Yazı yazmayı ve araştırmayı seviyor.Boş zamanlarda kendi sitesinde faydalı bilgi ve makale yazarlığı yapıyor.

Yorum Yapmak İçin Tıkla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Moda

Facebook Sayfamı Beğenin

Popüler Yazılar

Etiket Bulutu

Yukarı