Sosyal Medya Sayfalarımız

Güncel Moda (2014 Nisan)

Moda

Güncel Moda (2014 Nisan)

Güncel moda olara bu yazımızda ele alacağımız konu,nisan ayında ön plana çıkan bazı bayan giyimleri olacak. Moda takip eden bayanlar bu yazımızı sizler için oluşturtuk.Güncel modada nisan ayında çok tutulan bazı bayan giyimleri sizlerle inceleyeceğiz hem görsel olarak hemde o fotoların hakkında konuşarak. Benim moda konusundaki düşüncem, insanın beğenisi sürekli değişken olduğundan  hangi tarzı beğendiği belli olmaz ve kendi tarzını yakalayabilmesi açısından sürekli araştırmacı olması gerekir.Ne kadar fazla örnek görürse,sevdiği tarzı bir o kadar kafasında oluşturmaya başlar.Gelin sizler için araştırdığım fotolar üzerinde incelemeler yapalım ve kıyafetler hakkında konuşalım. GÜNCEL MODA NİSAN 2014 YENİ MODEL RANDOM YIKAMA KOT YELEK güncel-moda-nisan-1   YENİ MODEL GUPUR DETAY LIKRALI CEKET     güncel-moda-nisan-2 YENİ MODEL SEMSIYE TASLI T-SHIRTgüncel-moda-nisan-3   YENİ MODEL YIKAMALI KOT CEKETgüncel-moda-nisan-4   YENİ MODEL KAMUFLAJ YELEKgüncel-moda-nisan-5   YENİ MODEL SIFON BROSLU CIZGILI GOMLEKgüncel-moda-nisan-9 Yeni model birbirinden güzel ve şık yelek,ceket ve t-shırtler üstteki fotolarda göründüğü gibi harika bi uyum içinde sunulmuş.Göz alıcı ve modaya uygun olan bu giyimlerden hoşunuza gidenler muhakkak olacaktır.

YENİ MODEL TUL DETAY BADY

güncel-moda-nisan-6güncel-moda-nisan-7 Bahçıvan Kot Pantolon güncel-moda-nisan-8     Bahçıvan kot pantolon çoğu bayanın düşünebileceği güzel bi giyim tarzı.

YENİ MODEL BASKILI WEDDING APLIKE T-SHIRT

güncel-moda-nisan-10 güncel-moda-nisan-11 güncel-moda-nisan-12 güncel-moda-nisan-13

YENİ MODEL DANTEL DETAY T-SHIRT 

güncel-moda-nisan-14 güncel-moda-nisan-15

YENİ MODEL ETEK FILELI SALAS SWEAT

güncel-moda-nisan-17 güncel-moda-nisan-20 güncel-moda-nisan-18 güncel-moda-nisan-19

T-shırtlerde salas sweat,weddenk aplike,dantel detay modellerinden güzel olanlar resimde görüldüğü gibi.bu t-shirtler hem şık hemde sportif bi görünüm sunuyor.Uyum olarakta gayet hoş duruyor.Nisan ayında çoğu bayanın tercih edebileceği türden olan bu giysiler nisan mayıs ayına damga vurabilecek kadar iddialı duruyor. Nisan ayında bayan giyiminde moda olan ve çoğu kişinin beğendiği bu giyim modellerini sizler için araştırdık ve bilgilenmeniz açısından paylaştık umarım hoşunuza gitmiştir.Başka moda yazılarımızda görüşmek dileği ile hedefcede kalın 🙂

436 views

Okumaya Devam Et
Sponsor Reklam

Fen edebiyat fakkültesi matematik bölümü mezunu.Yazı yazmayı ve araştırmayı seviyor.Boş zamanlarda kendi sitesinde faydalı bilgi ve makale yazarlığı yapıyor.

1 Yorum

1 Yorum

  1. Frike

    23 Mart 2015 at 00:35

    allah herkeze hayırlı bir dfcğfcn ve hayat nasip etsin,modeller e7ok hoşuma gitti inşallah o gfcn olur ve daha ierlyii kısmet olur inşallah

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Moda

Facebook Sayfamı Beğenin

Popüler Yazılar

Etiket Bulutu

Yukarı