Sosyal Medya Sayfalarımız

İlham Veren Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri

Dekorasyon

İlham Veren Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri

İlham Veren Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri

Dekorasyon kategorimizde ilham veren oturma odası dekorasyon fikirlerinden bazılarını sizler için araştırdık ve aşağıda sunduk, inceleyebilirsiniz.

Düşük Mobilyalar

Bu güzel kanepe gibi kısa parçalar, açık bir kat planını rahat tutun.Alan içinde bireysel “odalar” tanımlamak için alan kilim kullanın.

GHK030117_061

Rahat Koltuk

Tarzınız lüks olabilir, mobilyalarınız hâlâ rahat olabilir.Peluş kanepeler ve koltuklar, Ellen Pompeo’nun evindeki L.A. evindeki kanada hakim.”Serin bir şekilde süslü,” orada oturamayacağım “şeklinde değil,” diyor.

Dekorasyon-Fikirleri-2

Aile dostu

Evet, beyaz mobilyalar bir evde çocuklar ile çalışabilirler.

Sadece dayanıklı kumaşlar (bir deri kanepe) ve yüzeyler (plastik rocker,Cila tablosu) kolayca temizleyebilirsiniz.

Dekorasyon-Fikirleri-3

Açıklama Halı

İnce renklerin anahtarı ayağınıza yerleşir.Desenli bir halı, New Jersey’li bir evde nötr mobilyaları çalar; buna benzer şekilde renklendirilmiş bir yastık, koltuğa başka bir görünüm ekler.

Dekorasyon-Fikirleri-4

Şeffaf Perdeler

Işığın kaynağında başlaması için en hızlı yol.Ağır kumaş perdeleri gauzy olanlar ile değiştirin,Panellerin zemine kadar gittikğinden emin olun.Uzun bir tavan vurgulamak için, perdeleri pencerelerden ve kapıların üzerindeki bir ayağa monte edin.

Dekorasyon-Fikirleri-5

İkinci Yüzey

Bu hızlı DIY ile yorulmuş dekoru değiştirin. Bir kahve masasına eski tahta plakaları bonus raf olarak ekleyin. Ve boyamayı atlayın – yıpranmış yüzey daha fazla karaktere sahiptir.

Dekorasyon-Fikirleri-6

Kolay erişim

Bu Connecticut kulübesinde olduğu gibi açık bir kat planı eğlendirmek için geniş bir alan yaratıyor. İki sütun (garaj satışı yıllar önce bulur) mutfağın köşelerinde duruyor ve odayı demirlemişti.

Dekorasyon-Fikirleri-7

Gizli Mobilya

Bu küçücük Brooklyn apartmanında uzay sancı bir sırrı çalın. Daha küçük olanları sıkıştırmak yerine birkaç tam boyutlu mobilya parçası seçin. Salon kendini hissedecek.

Dekorasyon-Fikirleri-8

Boşluk

Tamamen beyaz bir tuval ile başlayın ve mevsimsel aksanlarla yıl boyunca değiş tokuş edin. Bu yaz mevsiminde oturma odası, soğuk blueslar, jüt aksesuarları ve sahildeki vibe için deniz aksanlarını kullanıyor.

Dekorasyon-Fikirleri-9

Açık ve Havadar

Sadece 250 metrekare alan küçük bir misafirhanesi, İskandinav stilinin bir temelini kopyalar. Parlak beyaz tırnak ekleme alanı ilave bir illüzyon oluşturur.

Dekorasyon-Fikirleri-10

Eklektik Karışım

Bu Toronto evi, çok matchy-matchy olmadan dengeli bir dekor elde eder. Mobilya ve aksan parçaları çok çeşitlidir, ancak simetrik tasarım görünümü esas almaktadır.

Dekorasyon-Fikirleri-11

Rüstik Temyiz

Antika ahşap kirişler havadar bir çiftlik evindeki modern mobilyalara karşı bir karşıttır.

Dekorasyon-Fikirleri-12

194 views

Okumaya Devam Et
Sponsor Reklam

Fen edebiyat fakkültesi matematik bölümünü okuyor.Yazı yazmayı ve araştırmayı seviyor.Boş zamanlarda kendi sitesinde faydalı bilgi ve makale yazarlığı yapıyor.

1 Yorum

1 Yorum

  1. Pingback: Çok Güzel Dizayn Edilmiş Muhteşem Odalar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Dekorasyon

Facebook Sayfamı Beğenin

Popüler Yazılar

Etiket Bulutu

Yukarı