Sosyal Medya Sayfalarımız

Kadın Çorap Modelleri

Moda

Kadın Çorap Modelleri

Kadın Çorap Modelleri

Bundan 10 yıl önce rengarenk çoraplarla sokaklarda dolaşacağımızı söyleseler güler geçerdik herhalde.Oysa şimdilerde en klasik kıyafetleri dahi çorapla renklendirmek çok moda.

MODANIN VAZGEÇİLMEZİ ÇORAPLAR

Çorapların da modası olur mu demeyin.Eskiden sadece ayakları sıcak tutsun diye giyilen çoraplar da artık modanın vazgeçilmez bir parçası oldu.1990′ların başında pantolon-ceket takımların ön plana çıkmasıyla düşen çorap satışları son yıllarda altın çağını yaşıyor.Hatta artık kıyafetlerimize göre çorap değil,çoraba göre kıyafet seçer olduk. Artık renk renk,desen desen çoraplar sayesinde giysiler tamamlanabiliyor..Hatta giderek yaygınlaşan bu çorap modasına herkese uyarak çorapların üzerine geçirdiği salaş kazak ve tişörtlerle kadınlar kendini dışarıda bulabiliyor. Önceden tercih edilen sadece ten ya da siyah renkli çoraplar da artık geride kaldı.Kış sezonunun vaçgeçilmezi can alıcı renklerdeki çoraplarla sade bir elbiseyi bile hareketlendirmek mümkün. Aşağıda kadın çorap modelleri ile ilgili fotoğrafları inceleyebilirsiniz.

KADIN ÇORAP MODELLERİ

ÇORAP SEÇİMİNE DİKKAT Çorap seçimini yaparken, çorabın bacak yapısına uygunluğu da göz ardı edilmemesi gereken diğer bir konudur.Mesala; bu kışın  moda rengi olan vanilya rengi çoraplar,kalın bacaklı kadınların tercih etmemesi gereken bir renktir.İnce delikleri  olan file görünümlü çoraplar ise kısa bacaklı kadınlarda güzel duruyor.Bu sezonun vazgeçilmezi uzun örgülü çorapların ise uzun bacaklı kadınlar tarafından mutlaka tercih edilmesi gereken bir aksesuar olduğunu  söyleyebiliriz.

664 views

Okumaya Devam Et
Sponsor Reklam

Fen edebiyat fakkültesi matematik bölümü mezunu.Yazı yazmayı ve araştırmayı seviyor.Boş zamanlarda kendi sitesinde faydalı bilgi ve makale yazarlığı yapıyor.

Yorum Yapmak İçin Tıkla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Moda

Facebook Sayfamı Beğenin

Popüler Yazılar

Etiket Bulutu

Yukarı