Sosyal Medya Sayfalarımız

Kolay Saç Örgü Modelleri ve Yapılışı

Saç

Kolay Saç Örgü Modelleri ve Yapılışı

 Kolay Saç Örgü Modelleri ve Yapılışı 

Kolay saç örgü modelleri yalnız yaz aylarında görüntünüze farklı ve doğal bir hava oluşturmakla kalmaz, saatlerce uğraşmadan saçlarınıza şekil verebilmenize yardımcı olur.Başka bir taraftan bakacak olursak saçlar düzenli bir şekilde toplu olacağı için aynı  gün içinde tekrar tekrar tarzınızı  düzeltmek mecburiyetinde kalmazsınız. Kolay saç örgü modellerinin gösterildiği videoyu bu sayfanın alt kısmına yerleştirdim. Bu videoyu izleyerek kendi modelinizi tarzınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Örgü modelleri en çok uygulanabileceği saçlar yumuşak olması gerektiği için saç bakımınızı önemseyin eğer kırık varsa aldırın.Sebebi;kırık saç uçları modelin görünüşünü bütünüyle değiştirebilme ihtimali yüksektir.Video izledikten sonra hemen alt tarafta saç örgü modellerine bakabilirsiniz.

2014 saç örgü modelleri için buraya tıklayın

Kolay Saç Örgü Yapılışı Video

Kolay Saç Örgü Modelleri

kolay-örgü-saç-modelleri-1kolay-örgü-saç-modelleri-2kolay-örgü-saç-modelleri-3kolay-örgü-saç-modelleri-4kolay-örgü-saç-modelleri-5kolay-örgü-saç-modelleri-6kolay-örgü-saç-modelleri-7kolay-örgü-saç-modelleri-8kolay-örgü-saç-modelleri-9kolay-örgü-saç-modelleri-10kolay-örgü-saç-modelleri-11kolay-örgü-saç-modelleri-12

12.075 views

Okumaya Devam Et
Sponsor Reklam

Fen edebiyat fakkültesi matematik bölümü mezunu.Yazı yazmayı ve araştırmayı seviyor.Boş zamanlarda kendi sitesinde faydalı bilgi ve makale yazarlığı yapıyor.

3 Yorum

3 Comments

  1. yaman

    23 Eylül 2014 at 09:35

    Çok guzelll

  2. Pingback: Örgülü Saç Modellerinden Muhteşem Örnekler

  3. Pingback: En Güzel ve Kolay Saç Modelleri Yapılışı

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Saç

Facebook Sayfamı Beğenin

Popüler Yazılar

Etiket Bulutu

Yukarı