Sosyal Medya Sayfalarımız

KOT ETEK TRENDLERİ

Moda

KOT ETEK TRENDLERİ

KOT ETEK TRENDLERİ

Moda dünyasında kadınlar için sağlanmış en büyük yenilik ince kumaşlı kot etekler. Şık ve rahat kullanımı sebebi ile tercih edilen kot etekler 2015 yılı trenleri arasında yerini almış durumda. Bu yıl özellikle vintage baskıların yer alacağı kot etekler şimdiden vitrinlerde yerlerini almış durumda. Kot etekler de 2015 yılı trendi bol düğme aksesuarı. Etek önlerinde bolca yer alacak rengarenk ve ahşap düğmeler tarzınızı yansıtarak fark yaratmanızı sağlayacak.Eteklerde bu yıl derin yırtmaçlar ve ayarlanabilen fermuar yırtmaçlarda yer alacak. Bu sezon kalem etek trendinin etkisi kot eteklere de yansıyacak, kot eteklerde kalem modeli ile ister klasik ister spor kombinlenmeler yaparak farklı tarzlar yaratabilirsiniz. Ayrıca jean pantolonların favorisi yırtık modeller, kot etekler içinde tasarlanarak yırtık etek modelleri spor giyimde kullanılacak yeni trendler arasında yerini alıyor.

Bayan Kot Etek ModelleriBayan Kot Etek Modellerikot-etek-trendleri-5kot-etek-trendleri-11kot-etek-trendleri-16kot-etek-trendleri-1kot-etek-trendleri-2kot-etek-trendleri-3kot-etek-trendleri-4kot-etek-trendleri-6kot-etek-trendleri-8kot-etek-trendleri-9kot-etek-trendleri-10kot-etek-trendleri-12kot-etek-trendleri-13kot-etek-trendleri-14kot-etek-trendleri-17kot-etek-trendleri-18kot-etek-trendleri-19kot-etek-trendleri-20

1.380 views

Okumaya Devam Et
Sponsor Reklam
Bunlar da var...

Fen edebiyat fakkültesi matematik bölümü mezunu.Yazı yazmayı ve araştırmayı seviyor.Boş zamanlarda kendi sitesinde faydalı bilgi ve makale yazarlığı yapıyor.

Yorum Yapmak İçin Tıkla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Moda

Facebook Sayfamı Beğenin

Popüler Yazılar

Etiket Bulutu

Yukarı