Sosyal Medya Sayfalarımız

LG G3 – Yeni Amiral Gemi

Diğer

LG G3 – Yeni Amiral Gemi

                               LG G3 – Yeni Amiral Gemi

Akıllı telefon piyasası gün geçtikçe değişmekte ve kendini yenilemektedir. Büyük bir pazar hâline gelen bu sektör büyük teknoloji şirketlerinin artarda çıkardıkları cep telefonu modelleri ile hareketlenmiş ve milenyum çağına yakışan teknoloji düzeyine ulaşılmıştır. Bu aşamada sektörün öncülüğünü yapan Apple ve Samsung firmaları birbirleriyle girmiş oldukları rekâbette diğer telefon üreticilerini unutmuşlar ve yeniliklere kapalı hâle gelmişlerdir. Nokia’nın da Microsoft tarafından desteklenmesi de boşa çıkmış ve piyasa alternatif cep telefonlarının sunumu ile şenlenmiştir. İşte bu büyük devrim de LG’den gelmiş ve selefi G2’ye nazaran daha kapsamlı, farklı ve güçlü bir yapı ile G3’ü piyasaya sunmuştur.

1

LG’nin yeni amiral gemisi olan G3, birçok yeni özellik ile sektöre farklılık katmayı başarabilmiştir. Belli başlı özellikleri, G2’de olmayan hârici batarya ve SD kart desteği olmuştur. Arka kamerası 13 MP OIS olan bu telefonda, aynı zamanda kaliteli selfie çekimleriniz için de ek flaş desteği bulunmaktadır. Ön kamerada da 2.1 MP özelliğinin bulunduğunu söylememiz gerekmektedir.

2

5.5 inç’lik kapasitif dokunmatik ekranının yanı sıra, UHD 3840 X 2160 Piksel çözünürlüğüne sahip olan LG G3, 2.5 GHz ve 4 çekirdekli bir işlemciye sahiptir. Ürün kodu LG G3 D855 olan telefon, geçtiğimiz ay Türkiye’de de satışa çıkmış ve akıllı telefon piyasasına ciddi bir hareketlilik getirmiştir. Bu telefonun en dikkat çekici özelliği ise, 3000 mAh’den oluşan pilidir. Bu özelliği ile akıllı telefonlardaki çabuk şarj bitme olayını tarihe karıştıran cihaz, ortalama bir buçuk günlük bir kullanım keyfini sizlere yaşatmaktadır.3

Yeni Amiral Gemi

 Android 4.4.2 Kitkat işletim sistemi ile birlikte gelen telefon, üç farklı renk seçeneği ile de satışa sunulmuştur. Zevkinize göre siyah, altın ya da beyaz rengini tercih ederek keyiflik bir kullanım sağlayabilirsiniz. Hafıza türlerine göre ise iki çeşidi bulunan LG G3’ün 16 GB’lık versiyonunda 2 GB RAM bulunmaktayken, 32 GB’lık yüksek versiyonunda ise 3 GB’lık bir RAM bulunmaktadır. Kablosuz şarj özelliğinin de bulunduğu duyurulan LG’nin bu yeni amiral gemisi, Türkiye’de 1750 TL’den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.

238 views

Okumaya Devam Et
Sponsor Reklam

Fen edebiyat fakkültesi matematik bölümü mezunu.Yazı yazmayı ve araştırmayı seviyor.Boş zamanlarda kendi sitesinde faydalı bilgi ve makale yazarlığı yapıyor.

1 Yorum

1 Yorum

  1. Antoni

    17 Şubat 2016 at 19:06

    Kırmızı gf6zleriyle Arap kokan bir adam ve şarkının başlamasıyla hareketlenen yfczfc. Kadife ses dedelkiri bu kadınınki olsa gerek. Ve Beyrut bfcyfck aşkı Akdenizin.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Diğer

Facebook Sayfamı Beğenin

Popüler Yazılar

Etiket Bulutu

Yukarı