Sosyal Medya Sayfalarımız

Modern Salon Takımları

Dekorasyon

Modern Salon Takımları

Modern salon takım modelleri ile ilgili birbinden güzel dizayn edilmiş örnekleri sizlerle paylaşıp fotoğraflar hakkında bilgilenmenizi sağlamak amacıyla bu yazıyı paylaşma gereği duydum.

modern-salon-1

 

üstteki fotoğrafta koltuk takımı ile  masa ve duvardaki fotoğraf uyumu renkli ve güzel bi ortam oluşturmuş tercih edilebilcek bi dizayn oluşturulmuştur.

modern-salon-2

 

bu fotoğrafta mükemmel bi dekorasyon tarzı yansıtılmış.duvardaki görselliğin salon takımlarıyla muhteşem uyumu göze çarpmaktadır.Masadaki güzel aksesuarlarda güzel bi uyum oluşturmuştur.

modern-salon-3

 

Bu salon takımında modern bi hava göze çarpıyor.Daha çok duvardaki görsellik ve küçük aksesuarlarıyla birlikte ortamın renk uyumu muhteşem görünüyor.

modern-salon-4

 

Bu salonda çok sade renk görselliği ön plana çıkıyor ve bu sade renk arasında kahverengi görünüm ve siyah plazma tv ön planda tutularak moders salon görsellerinin farklı bi tarzı yansıtılmıştır.

modern-salon-5

 

Bir kaç önceki fotoda benzer bi dizayna sahip olan bu fotoğraftaki fark başka bi açıdan yansıtılmasıdır.

modern-salon-6

 

Modern salonlardan belkide en belirgin olanı bu fotoğraftır.Muhteşem doğanın görünümü ve içerde çok ferah b, ortam olduğu huzur dolu bi görünüme sahip.Çok sade ve herkesin beğenebileceği tarzda.

modern-salon-7

 

Modernliğin başka bi açısı olan bu fotoğrafta renkli bi görünüme sahip olması hemen göze çarpıyor renkli koltuk takımları şık duruyor ve yan taraflarda koyulan aksesuarlarda güzel görünüme etki eden diğer faktörlerden biridir.

modern-salon-8

 

Modern salon takımlarındaki son fotoğrafımızda bazı yerlere koyulan çiçekler ön planda görünüyor ve duvardaki fotoğrafta ayrı bi görünüm şıklığı kazandırıyor.Koltuk takımlarının yerleşim şeklide çok düzgün bi görünüm kazandırıyor.

Elimizden geldiğince en güzel ve en popüler fotoğrafları sizlerle paylaşıp yorumlamaya çalıştık sizlere bu konuda yardımcı olabildiğimizi temenni ediyoruz.Bundan sonraki yazılarımızda güncel olmayı hedefliyor ve elimizden geldiğince sizlerle paylaşmak için elimizden geleni yapmaya çalışacağız.

5.219 views

Okumaya Devam Et
Sponsor Reklam

Fen edebiyat fakkültesi matematik bölümü mezunu.Yazı yazmayı ve araştırmayı seviyor.Boş zamanlarda kendi sitesinde faydalı bilgi ve makale yazarlığı yapıyor.

2 Yorum

2 Comments

 1. Burcu

  7 Haziran 2014 at 05:14

  Modern tasarımlar arasında beyaz mobilya takımları hoşuma gidiyor. Ben salon takımını kahverengi ve lila almıştım. Şimdi gerçekten sıkıldım o renklerden. Bir daha ki sefere beyaz renk ağırlıkta kullanmayı düşünüyorum. Güzel örnekler paylaşmışsınız. Özellikle beyaz renkli olan çok güzel.

  • Hedef

   7 Haziran 2014 at 16:39

   teşekkürler… daha güzel örnekler buldukça paylaşımlarım sürecektir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Dekorasyon

 • Dekorasyon

  Yatak Örtülerinden Örnekler

  Yazar

  Yatak Örtülerinden Örnekler Ev dekorasyonu ile alakalı olan yatak örtülerinden güzel örnekler bulmaya çalıştım. Sevgili hanımlar...

 • Dekorasyon

  Asılı Bitki Tutucu Örnekleri

  Yazar

  Asılı Bitki Tutucu Örnekleri Asılı bitki tutucu örnekleri evinizde çok güzel bir görünüme sahip olmakla kalmıyor...

 • Dekorasyon

  Dekoratif Vazo Modelleri

  Yazar

  Dekoratif Vazo Modelleri Evde duran vazolar,insanların taktıkları saat kolye küpe gibi aksesuarlar gibidir.Eve çok farklı güzel...

 • Dekorasyon

  2017 Salon Dekorasyonu Modelleri

  Yazar

  2017 Salon Dekorasyonu Modelleri Salon dekorasyonu modellerinden örnekler görmek isteyenler buraya.2017 de en güzel salon dekorasyonu...

 • Dekorasyon

  Çok Güzel Dizayn Edilmiş Muhteşem Odalar

  Yazar

  Çok Güzel Dizayn Edilmiş Muhteşem Odalar Dekorasyon fikirleri için arayışlarda olanlara çok güzel diyazn edilmiş muhteşem...

Facebook Sayfamı Beğenin

Popüler Yazılar

Etiket Bulutu

Yukarı