Sosyal Medya Sayfalarımız

Örgü Gelin Şalları ve Yapılışı

Örgü

Örgü Gelin Şalları ve Yapılışı

Örgü Gelin Şalları ve Yapılışı

Gelin şal modelleri, 2014 yılında bayanların oldukça işine yarayan tamamlayıcı nitelikte bir aksesuardır. Şal modelleri, oldukça iş görür çünkü hem bayanları soğuktan korur hem de  onların kombinlerini  daha şık bir hüviyete büründürür. Lazer şal modelleri ile teknolojik gelişmeleri takip ettiğinizi herkese duyurmaya ne dersiniz? Eşarp şal modelleri ile ise tesettür giyimi tercih eden bayanların kombinleri daha şık olacaktır. Son şal modelleri ve on marifet şal modelleri sayesinde en çok merak edilen husus nedir sizce? Tabii ki de örgü gelinlik şalı yapılışı, bununla ilgili bilgileri de aşağıda videoda izleyebilirsiniz.

Gelin Şalı Nasıl Örülür


yukarıda gelinlik şalı nasıl örülür ile ilgili videoyu izledikten sonra şimdi sizler için çoğu yerden araştırıp bulduğum en güzel örgü gelinlik şal modellerini gelin hep beraber inceleyelim.

Örgü Gelin Şal Modelleri

örgü-gelin-şal-modelleri-15 örgü-gelin-şal-modelleri-6 örgü-gelin-şal-modelleri-32 örgü-gelin-şal-modelleri-2 örgü-gelin-şal-modelleri-8 örgü-gelin-şal-modelleri-5 örgü-gelin-şal-modelleri-21 örgü-gelin-şal-modelleri-22 örgü-gelin-şal-modelleri-1 örgü-gelin-şal-modelleri-3 örgü-gelin-şal-modelleri-4 örgü-gelin-şal-modelleri-7 örgü-gelin-şal-modelleri-9 örgü-gelin-şal-modelleri-10 örgü-gelin-şal-modelleri-11  örgü-gelin-şal-modelleri-12 örgü-gelin-şal-modelleri-13örgü-gelin-şal-modelleri-14 örgü-gelin-şal-modelleri-16 örgü-gelin-şal-modelleri-17 örgü-gelin-şal-modelleri-18 örgü-gelin-şal-modelleri-19 örgü-gelin-şal-modelleri-20 örgü-gelin-şal-modelleri-23 örgü-gelin-şal-modelleri-24 örgü-gelin-şal-modelleri-25 örgü-gelin-şal-modelleri-26 örgü-gelin-şal-modelleri-27 örgü-gelin-şal-modelleri-28 örgü-gelin-şal-modelleri-29 örgü-gelin-şal-modelleri-30 örgü-gelin-şal-modelleri-31 örgü-gelin-şal-modelleri-33 örgü-gelin-şal-modelleri-34 örgü-gelin-şal-modelleri-35 örgü-gelin-şal-modelleri-36

31.073 views

Okumaya Devam Et
Sponsor Reklam

Fen edebiyat fakkültesi matematik bölümü mezunu.Yazı yazmayı ve araştırmayı seviyor.Boş zamanlarda kendi sitesinde faydalı bilgi ve makale yazarlığı yapıyor.

2 Yorum

2 Comments

  1. Pingback: 2014 Örgü Bayan Şal Modelleri

    • Sandra

      17 Şubat 2016 at 22:10

      En alttaki gelin kızımız ceentetnn fırlamış gibi duruyor 🙂 Şaka bir yana gelinliğin gfczelliği yanında taşıyanda e7ok f6nemli ilk defa bu kadar gfczel bir gelin gf6rdfcm diyebilirim.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Örgü

Facebook Sayfamı Beğenin

Popüler Yazılar

Etiket Bulutu

Yukarı