Sosyal Medya Sayfalarımız

Örgü nasıl Örülür?

Örgü

Örgü nasıl Örülür?

Örgü örülme  tekniklerinin çeşitli video ile anlatımı.

örgü-nasıl-örülür

Örgü nasıl örülür? bu sorunun  cevabını çeşitli videolarla incelememiz bu konuda daha fayda sağlayacaktır.Hanımların özellikle bu konuda çeşitli araştırmalar sonucu edinmek istedikleri bilgiye ulaşmalarını sağlamak açısından faydalı bir paylaşım olduğunu düşünüyorum.Örgü örme ile ilgili teknikleri rahatça izleyip öğrenebilmeniz ve bu konuda çeşitli örneklerle birlikte hareket etmeniz bence sizlere bu konuda daha fayda sağlayacaktır.Bir konu hakkında görsel video olarak bilgilenmek öğrenme konusunda daha hızlı olduğu için örgü nasıl örülür? konu başlığını bu şekilde video anlatımı ile işlemem umarım sizler açısından da avantajlı olarak kabul edilir.Bu arada örgü modelleri ile ilgili görsellerde bu sitede mevcuttur buradan ulaşabilirsiniz

Düz örgü nasıl örülür,örgü örerken şişe ilmek nasıl atılır,ters örgü nasıl örülür,nasıl haraşo örülür,örgünün gevşek yada sıkı olmasını nasıl engelleriz,örgüde dikey,yatay ilik nasıl açılır ve örgü nasıl bitirilir? sorularının işlendiği videoları aşağıda izleyebilirsiniz.

Düz örgü nasıl örülür?

Örgü örerken şişe ilmek nasıl atılır?

Ters örgü nasıl örülür?

 

Nasıl haraşo örülür?

 

Örgünün gevşek ya da sıkı olmasını nasıl engelleriz?

 

Örgüde dikey ilik nasıl açılır?

 

Örgüde yatay ilik nasıl açılır?

 

Örgü nasıl bitirilir?

 

637 views

Okumaya Devam Et
Sponsor Reklam

Fen edebiyat fakkültesi matematik bölümü mezunu.Yazı yazmayı ve araştırmayı seviyor.Boş zamanlarda kendi sitesinde faydalı bilgi ve makale yazarlığı yapıyor.

Yorum Yapmak İçin Tıkla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Örgü

Facebook Sayfamı Beğenin

Popüler Yazılar

Etiket Bulutu

Yukarı