Sosyal Medya Sayfalarımız

Örgülü Saç Modellerinden Muhteşem Örnekler

Saç

Örgülü Saç Modellerinden Muhteşem Örnekler

Örgülü Saç Modellerinden Muhteşem Örnekler

Baskın saç stilleri geçmişten beri, balık tadı, şelale, süt sağanağı ya da denenmiş ve gerçek Fransız örgü olsun, herhangi bir yere, hiç olmadığı gibi gittiği açıktır.Örgüler şık, basit ve stilinizi değiştirmek için taahhüt içermeyen bir yöntemdir – hatta saçlarınızı yıkamak için vaktiniz olmadığında birlikte yerleştirilmiş gibi görünün.

Muhteşem saç örgü modelleri

Arka tarafta devasa bir sepet örgü olarak birleştirebildiğinizde neden iki örgü kordonu kullanıyorsunuz? Saç uzunluğunda bir saç bırakarak ortadan kaybolun, ardından iki yan örgüyü birlikte muhteşem stil için örgüleyin.

örgülü-saç-modelleri-1

Dürüst olmak gerekirse, patlamaları bir sonraki kız kadar seviyoruz, ancak bir süre sonra alnından almamız güzel. Bu muhteşem şelale örgü, saçlarınızın her havada şirin ve şık görünümlü olmasını sağlar.

örgülü-saç-modelleri-2

Bu uzun stili ön plana çıkaran bu bohem glam örgüyle saplantı halindeyiz. Köklerdeki kuru şampuan dokunuşu, stil kaldırmaya yardımcı olurken, örgü haldeyken ellerinizdeki bir stil pomadı dokunuşu, örgücünün elektrikli saçşeklinde kalmasını sağlar.

örgülü-saç-modelleri-3

Etkili bir romantik görünüm için bu kıvırcık şelale örgü stilini deneyin. Kıvrım demirlerine ulaşıyorsanız, orta uzunluklarınızda ısı koruma spreyini kullandığınızdan emin olun.

örgülü-saç-modelleri-4

Düğünler ve özel günler, özellikle de mücevherli iğneli örgülü chignons için updos için mükemmel bir zaman. Gerçek pimin kendisi üzerinde fazladan tutulan saç spreyi aksesuarın yerinde kalmasına yardımcı olabilir.

örgülü-saç-modelleri-5

İyi açılı bir şelale örgü, herhangi birinin saç stil cephanesine eklemek için harika bir örgüdür. Her seferinde bir şelale örgü nasıl edileceğini öğrenin ve hareket halindeyken örgüyü sabitlemek için parmağınızda berrak bir saç telini getirdiğinizden emin olun.

örgülü-saç-modelleri-6

Bu zikzak şelale örgüsüyle bol miktarda kafaya döneceksiniz, eğer ustalığı idrak ediyorsanız – daha açık şelale örgüsünden açıkça bir adım. Elinize sürülen bir dokunuş şekillendirme macunu bu görünümün sonuna kadar yardımcı olacaktır.

örgülü-saç-modelleri-7

Fishtail örgüleri, burada görüldüğü gibi onları şiddetli retro göz makyajı ile eşleştirdiğinizde özellikle uzun saçlı kızlar için sarsılmaya maruz bırakıldı. Stil için bir rocker kenarı ödünç, uçup böylece uçları dışarı çektiğinizden emin olun.

örgülü-saç-modelleri-8

Daha uzun saç, harika bir tanrıça örgü oluşturabileceğniz anlamına gelir. Güzel kır çiçeği ile ön planda tutulan bu müzik festivali eyleminin nihai görünümüdür.

örgülü-saç-modelleri-9

Örgülü updolar için yaşıyoruz, özellikle bu güzel, alçak gönüllü stilin romantik dokusuna sahip biri. Ton tarzı bobin iğneleriyle sabitlediğinizden emin olun ve bu stili kalma gücünü vermeye yardımcı olmak için örgü yapmadan önce saçınıza esnek tutma saç spreyi uygulayın.

örgülü-saç-modelleri-10

Ön kısmın üstündeki iki örgü, bir updo tabanına sabitlenmiş olup çarpıcı bir stile sahiptir. Tarzı bütün gün boyunca şık tutmak için anti-frizz pomade uyguladığınızdan emin olun.

örgülü-saç-modelleri-11

Ekstra uzun saçlı bayanlar için, Fransız örgü etrafında düzenli örgüler halinde sarılıp her santim oldukça güzel görünüyor.

örgülü-saç-modelleri-12

Bir şelale örgüden daha iyi ne? İki şelale örgü, diğeri altında nasıl olacak? Bir dokunuş stil pomadı bu büyülü görünümü sağlamanıza yardımcı olacaktır.

örgülü-saç-modelleri-13

Zikzaklı balık kuyruğu örgü.Açıkçası, bu biraz gelişmiş ancak biraz pratik (ve sabır) ile bu çarpıcı tarz sizin olabilir.

örgülü-saç-modelleri-14

Süper uzun saçlı olanlar için, bir tarafı sarılmış dev örgüler klasik cazibe ile güzel bir görünüm.

örgülü-saç-modelleri-15

Bükülmüş, sabitlenmiş ve mücevherli iki Fransız örgü ile bu pist tarzını seviyoruz. Sörf spreyi saçlarınıza, bu stilin gece gündüz devam etmesi için gereken dokuyu sağlamanıza yardımcı olacaktır.

örgülü-saç-modelleri-16

Mini taç örgüleri saçları yüzünüzden uzak tutmak için mükemmel bir yoldur ve inanılmaz zerafeti ekler.

örgülü-saç-modelleri-17

Bir taç örgüsü herhangi bir görünüme müthiş bir cazibe getirsin. Tonal bobby pimleri ve berrak elastikler, herhangi bir stil sırrını ortaya koymadan görünümün mühürlenmesine yardımcı olacaktır.

örgülü-saç-modelleri-18

Saç kurdeleleri, saç örgüsünden sıkıcı bir hale gelebilir. Tabanda güvence altına alın ve ardından muhteşem, bohem stil için onları örgüleyin.

örgülü-saç-modelleri-19

Mini taç örgüleri için yaşıyoruz ve bu eterik stil, ısıyı yükseltmeniz gereken şey. Kulağınızın arkasındaki örgüyü bir tonal bobin pimi ile sabitleyin, tutun esnek tutulu saç spreyi ile sızdırmaz kılın.

örgülü-saç-modelleri-20

Anında serinlemek için üçlü düğümlü bir stil deneyin. Kendilerini sarmış ve koruyan üç örgü, bu karmaşık görünümlü stili çok kolay kılıyor.

örgülü-saç-modelleri-21

Sentetik çiçeklerle çıkın, tekrar kullanabilirsiniz veya örgünüze biraz kadınsı parıltı ekleyeceğiniz çiçeklerden çekinmeyin. Her türlü şekilde olumlu bir görünüm katar.

örgülü-saç-modelleri-22

Parlak renkte saçlara patlayan kumaş örgü 

örgülü-saç-modelleri-23

Bu çok örgülü taç, her gün ve her gün çok dramatik ve şaşırtıcı. Dikkatinizi çekecek bir görünüm için ses ve uzunluk eklemek için örgülü uzantılar kullanın.

örgülü-saç-modelleri-24

Pistten bu gibi harika bir taç örgüsü, şampuan sonrası üçüncü gününüzdeyken saçınızı tarzdan çıkarmanın bir gereğidir. Saçlar yerinde kalacak şekilde örgülü hale getirmeden önce saçınıza esnek tutma saç spreyini kullanın.

örgülü-saç-modelleri-25

Saçınızı rahatça serin bir görünüm elde etmek için Fransız örülü topukluğa atın.

örgülü-saç-modelleri-26

Örgülü saç stillerine girmek için uzun saçların olması gerekmez. Saçınızın üst kısmını alın ve eğlenceli bir kısa stil için Fransız örgülü spiral haline getirin.

örgülü-saç-modelleri-27

Bu çok güzel saçlı saç şekli, her gece veya gündüzün görkemli zaferidir. Saçlarınızın bir üst kısmını bir kulağınıza örtün, ardından uzun saçlarınız varsa sırtta bir chignon altına bir bobby pimi ile sabitleyin. Kısa saçlarınız varsa örgüyü bir kulağın arkasına sıktığınızda işiniz bitti!

örgülü-saç-modelleri-28

Bükümlü bir at kuyruğu haline getirilmiş saç örgüleri, göz kamaştırıcı bir stil oluşturur. Avuç içi arasında orta tutun ile Rub tarzı pomade tutunmadan önce bir görünüm elde edin.

örgülü-saç-modelleri-29

Pistten çıkan bu romantik, kalp şeklinde örgülü tarz, game of thronse dizisinden koparılana benziyor gibi görünüyor. Daha küçük örgüleri sabitlemek için tonal bobin iğnelerini kullanın, daha sonra yan örgüleri altın at kuyruklarının etrafında ve altına sarın ve muhteşem bir örgülü tarz elde edin.

örgülü-saç-modelleri-30

Bu yay örgü ne kadar tatlı? Bu yaratıcı, romantik tarzı anlayamayız. Sürülecek bir görünüm için iyi bir esnek tutuşlu saç spreyi ile sabitleyin.

örgülü-saç-modelleri-31

Bu düşük ve kolay dağınık fishtail örgü mükemmel bir kız tarzıdır. Hacim ve bükmek için yuvarlak bir fırça ile saçları dökün, daha sonra şık bir yaz görünümü için esnek bir tutamaklı saç spreyi kullanın.

örgülü-saç-modelleri-32

Bu Grek örgüsü, taç içinden dokunan renkli kumaş ile ilgi kattı. Kendi fantastik saç stilinizin stilini almak için ince bir eşarp ya da güzel şerit kullanın.

örgülü-saç-modelleri-33

Çok hacimli taç örgüsünden daha güzel bir şey var mı? Biz düşünmüyoruz.

örgülü-saç-modelleri-34

Bir rocker glam bakmak için patlama boyunca bu örgülü örgüyü seviyoruz. Parlayan parlar için nazik bir saç yağı kullanın.

örgülü-saç-modelleri-35

Patlamaları gözlerinden uzak tutmak mı istiyorsun? Saçınızı başınızın önüne doğru örgüp tutun, ardından kulağınızın altına bir bobby pinle sabitleyin.

örgülü-saç-modelleri-36

Bu örgülü sahte şahin kenarı ve stili en mükemmelidir. Eklenen salınım kenarı için bol miktarda tekstüre pomat kullanın.

örgülü-saç-modelleri-37

Başka saç modelleri izlemek isterseniz buraya tıklayın

 

397 views

Okumaya Devam Et
Sponsor Reklam

Fen edebiyat fakkültesi matematik bölümü mezunu.Yazı yazmayı ve araştırmayı seviyor.Boş zamanlarda kendi sitesinde faydalı bilgi ve makale yazarlığı yapıyor.

1 Yorum

1 Yorum

  1. Pingback: Ünlülerin Harika Saç Örgü Modelleri

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Saç

Facebook Sayfamı Beğenin

Popüler Yazılar

Etiket Bulutu

Yukarı