Sosyal Medya Sayfalarımız

Pinin Yaşamı (Life Of Pi) Fragman ve Film Tanıtımı

film&sinema

Pinin Yaşamı (Life Of Pi) Fragman ve Film Tanıtımı

Pinin Yaşamı (Life Of Pi) Fragman ve Film Tanıtımı

pinin-yaşamı

Seyirciye  farklı bir deneyim sunacak olan LIFE OF PI, bizleri genç bir çocuğun  inanılmaz macerasına sürüklüyor  heyecan verici, spritüel, keyifli, tüyler ürpertici, esprili ve aynı anda trajik bir hikaye. Pi Patel’in Hindistan’daki egzotik bir hayvanat bahçesinden Pasifik’e doğru uzanan yolculuğunda yaşadığı gemi kazası sonucu bir sandalda 1 sırtlan, kırık bacaklı 1 zebra, 1 orangutan ve 300 kiloluk bir Bengal kaplanı ile hayatta kalan tek insan olarak yaşadığı akıl almaz hikayesini sunmaktadır. Pi, uçsuz bucaksız okyanusta bir sandalda baş başa kalan bu enteresan dörtlünün içinde hayatta kalma savaşı verirken, zekası sonucu besin zincirine kurban gitmemeyi başarır ve sonunda Kaplan Richar Parker ile baş başa kalır. Pi hayatta kalmak için bu devasa kaplana büyük bir anlayışla yanaşmak mecburiyetindedir ve inanılmaz maceraları öylece devam eder.

(imdb: 8.2 )

 Fragman ve Film Tanıtımı

217 views

Okumaya Devam Et
Sponsor Reklam

Fen edebiyat fakkültesi matematik bölümü mezunu.Yazı yazmayı ve araştırmayı seviyor.Boş zamanlarda kendi sitesinde faydalı bilgi ve makale yazarlığı yapıyor.

1 Yorum

1 Yorum

  1. emre

    7 Eylül 2014 at 16:53

    Efektleri, görsel malzeme, kurgu… Etkileyici bir film. Uzunca bir süre ekranda sadece başrol oyuncusunu ve bir kaplanı görüyorsunuz ama bu sizi hiç sıkmıyor.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla film&sinema

Facebook Sayfamı Beğenin

Popüler Yazılar

Etiket Bulutu

Yukarı