Sosyal Medya Sayfalarımız

Sihirbaz Film Fragmanı

film&sinema

Sihirbaz Film Fragmanı

Yönetmen koltuğunda Neil Burger!in oturduğu ve başrolde Edward Nortonun oynadığı sihirbaz filmi dram gerilim fantastik türünde izlenecek  güzel bir film.

Alt tarafta paylaştığımız sihirbaz filminin fragmanı izleyip film hakkında daha objektif düşünebilirsiniz ve film hakkında özet ve bazı bilgileride fragmanın hemen altında bulabilirsiniz.

Özet & detaylar

Filmin konusu farklı dünyalardan gelen insanların arasında doğan bir aşkın, kolaylıkla onaylanmaması ile başlıyor. Sophia aristokrat bir ailenin  kızı olarak, marangoz bir ailenin oğlu olan Eisenheim’a aşık oluyor. Marangozun oğlu ile olan aşkı karşılıklıdır. Bu ikili, birbirlerine  karşı hisler beslediklerinden dolayı tepki alırlar. Aşkına yasak bile getirilen Eisenheim, ülkeyi terk eder. Dünyayı dolaşır.Eisenheim Aradan bi on beş yıl geçtikten sonra ülkesine bir illüzyonist olarak geri döner. Bu sırada aşık olduğu Sophia, nişanlanmak üzeredir. Onca zaman sonra bir gösteride yeniden karşı karşıya gelen aşıkların hisleri yeniden alevlenir. Bu durumu hisseden  Sophia’nın nişanlısı Prens Leopold ile Eisenheim hesapta olmayan bir mücadeleye girmek zorunda kalacaklardır.

sihirbaz

Vizyon Tarihi 18 Ağustos 2006 (1s 50dk)
Yönetmen: Neil Burger
Oyuncular: Edward Norton, Paul Giamatti, Jessica Biel devamı…
Tür Dram , Gerilim , Fantastik
Ülke ABD , Çek Cumhuriyeti
Beyazperde   4,0

Kullanıcı  4,5 2527 oylama 502 kritik,Benim izlediğim ve beğendiğim bir film izlemenizi öneririm.İyi seyirler

263 views

Okumaya Devam Et
Sponsor Reklam

Fen edebiyat fakkültesi matematik bölümü mezunu.Yazı yazmayı ve araştırmayı seviyor.Boş zamanlarda kendi sitesinde faydalı bilgi ve makale yazarlığı yapıyor.

Yorum Yapmak İçin Tıkla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla film&sinema

Facebook Sayfamı Beğenin

Popüler Yazılar

Etiket Bulutu

Yukarı