Sosyal Medya Sayfalarımız

Survivor Gönüllüler’den Elenen Kim Oldu? 24.03.2014

Diğer

Survivor Gönüllüler’den Elenen Kim Oldu? 24.03.2014

Star TV ekranlarında yayınlanan ve cumartesi, pazar ve pazartesi akşamlar yayınlanan Survivor‘da, bu haftaki dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler Takımı oldu. Pazar gecesi gerçekleştirilen ada konseyinde Gönüllüler takımının yaptığı oylama sonucunda adadan gitmesi muhtemel ilk isim olarak 4′er yarışmacının isimlerini yazdığı Samanta ve Müge belirlendi. Adadan gitmesi muhtemel ikinci isim ise pazartesi akşamı, SMS oylarından en fazla oyu alan yarışmacının belirlediği aday oldu. Survivor Gönüllüler’den kim elendi?

Survivor‘ın bu haftaki bölümlerinde oynanan iki ödül oyununu ve dokunulmazlık oyununu Ünlüler Takımı kazandı. Durum böyle olunca Gönüllüler‘den bir kişinin adaya veda etmesi gerekti. Ada konseyinde yapılan oylamada, Gönüllüler adasında özellikle Turabi ve Sahra ile anlaşmazlıklar yaşayan Samanta ve oyunlarda pek başarılı olamayan Müge‘nin ismi ön plana çıkıyordu.

SMS Birincisi Yiğit Oldu!

SMS oylamasında en fazla oyu alan isim Yiğit oldu. Yiğit’in elenmesi için seçtiği isim ise aralarında anlaşmazlık olan Turabi oldu.

Samanta Elendi!

Survivor’da, konseyde adı en çok yazılan iki isimden biri olan Samanta, Müge ve Turabi’den daha az SMS oyu aldığı için elendi.

Survivor-Samanta

291 views

Okumaya Devam Et
Sponsor Reklam
Bunlar da var...

Fen edebiyat fakkültesi matematik bölümü mezunu.Yazı yazmayı ve araştırmayı seviyor.Boş zamanlarda kendi sitesinde faydalı bilgi ve makale yazarlığı yapıyor.

2 Yorum

2 Comments

 1. Mehmet Şafak Boz

  25 Mart 2014 at 21:20

  Survivor’da artık yerlilerle sömürgecilermi yarışıyor?Yazık olmuş Samantaya 😀

  • Hedef

   25 Mart 2014 at 21:46

   bende şahsen üzüldüm yazık oldu samantaya 🙂

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Diğer

Facebook Sayfamı Beğenin

Popüler Yazılar

Etiket Bulutu

Yukarı