Sosyal Medya Sayfalarımız

WordPress Çoklu Dil Eklentisi;WPML Hemen Ücretsiz İndir

Teknoloji

WordPress Çoklu Dil Eklentisi;WPML Hemen Ücretsiz İndir

WordPress Çoklu Dil Eklentisi;WPML Hemen Ücretsiz İndir

Özellikle wordpress ile yapılmış olan kurumsal siteler için çok  önem teşkil eden çoklu dil eksikliği artık WPML ile gideriliyor.Hedefce  aracılığıyla indirebileceğiniz WPML (WordPress MultiLanguage) wordpress çoklu dil eklentisi en güncel haliyle tam sürümdür.İndireceğiniz bu eklenti ile yazdığınız yazıları, oluşturduğunuz sayfalarınızı, etiketlerinizi, kategorilerinizi ve eklentilerinizi sıkıntı yaşamadan  istediğiniz kadar dile çevirebileceksiniz.wordpress-çoklu-dil-wpml-kullanımı

Gayet kullanışlı olan WPML woocommerce(e-ticaret) gibi bütün wordpress eklentileriyle uygun bir şekilde çalışabilmektedir bundan ötürü çoklu dil konusunda çok sağlam ve rakipsiz bir eklenti diyebilirim. Bu içeriğin devamında WPML ile nasıl çok dilli bir wordpress site hazırlayabileceğiniz konusunda dersler, video eğitimleri paylaştım; bu videoları incelemeniz faydalı olacaktır. Eklentiyi yazının bitimindeki linkten indirebilirsiniz.

WPML İle Çok Dilli WordPress Site Hazırlamak

WPML Kullanımı

Link güncel

Ücretsiz WPML İndir

696 views

Okumaya Devam Et
Sponsor Reklam
Bunlar da var...

Fen edebiyat fakkültesi matematik bölümü mezunu.Yazı yazmayı ve araştırmayı seviyor.Boş zamanlarda kendi sitesinde faydalı bilgi ve makale yazarlığı yapıyor.

Yorum Yapmak İçin Tıkla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Teknoloji

Facebook Sayfamı Beğenin

Popüler Yazılar

Etiket Bulutu

Yukarı